Osud dobrodruha
Osud dobrodruha je všestranná hra, v ktorej sa hráči snažia vytvoriť hrdinu s čo najveľkolepejším osudom! Pomocou kariet budujte svoju postavu, vrhajte runy, čelte rôznym výzvam a vyberte si, či sa vydáte na cestu hrdinstva, či priamočiareho záporáctva! Cesta Vášho hrdinu začína kartami pôvodu, motivácie a osudu. V priebehu hry tvoríte svoj príbeh tak, že prekonávate výzvy, získavate povahové rysy a na Vašej životnej výprave spoznávate nových spojencov. Aby ste vylepšili svojho hrdinu a získali body osudu, musíte čeliť rôznym nebezpečenstvám. Každá výzva má dve rôzne cesty. Vyberte si cestu, použite runy a zistite, či ste boli úspešní. Môžete využiť aj pomoc temných rún, dajte si však pozor, nech neprepadnete plíživej skazenosti! Hrajte kartami hrdinstva a intríg, aby ste náhodu naklonili na svoju stranu, či spomalili protihráčov a bojujte s diabolskými protivníkmi. Víťazom sa nakoniec stáva hrdina s najväčším počtom bodov osudu, každý hráč ale dostane svoju šancu stvoriť postavu a vyrozprávať jej veľkolepý príbeh! Osud dobrodruha ponúka možnosti kooperatívnej, kompetitívnej, ale aj krásne funkčnej sólo hry!
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
34,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Osud dobrodruha je všestranná hra, v ktorej sa hráči snažia vytvoriť hrdinu s čo najveľkolepejším osudom! Pomocou kariet budujte svoju postavu, vrhajte runy, čelte rôznym výzvam a vyberte si, či sa vydáte na cestu hrdinstva, či priamočiareho záporáctva!

Cesta Vášho hrdinu začína kartami pôvodu, motivácie a osudu. V priebehu hry tvoríte svoj príbeh tak, že prekonávate výzvy, získavate povahové rysy a na Vašej životnej výprave spoznávate nových spojencov.

Aby ste vylepšili svojho hrdinu a získali body osudu, musíte čeliť rôznym nebezpečenstvám. Každá výzva má dve rôzne cesty. Vyberte si cestu, použite runy a zistite, či ste boli úspešní. Môžete využiť aj pomoc temných rún, dajte si však pozor, nech neprepadnete plíživej skazenosti!

Hrajte kartami hrdinstva a intríg, aby ste náhodu naklonili na svoju stranu, či spomalili protihráčov a bojujte s diabolskými protivníkmi. Víťazom sa nakoniec stáva hrdina s najväčším počtom bodov osudu, každý hráč ale dostane svoju šancu stvoriť postavu a vyrozprávať jej veľkolepý príbeh!

Osud dobrodruha ponúka možnosti kooperatívnej, kompetitívnej, ale aj krásne funkčnej sólo hry!

Obsah hry:

45 kariet postáv
91 kariet dejstva
44 kariet hrdinstva a intríg
4 dosky hráčov
24 špeciálnych akrylových rún
40 žetónov skúseností
12 úloh protivníka
pravidlá hry

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Johnny O'Neal, Christopher O'Neal
Rok vydania:
2022
Užitočné odkazy:
Podobné hry
momentálne nedostupné
76,99 €
momentálne nedostupné
skladom, odosielame čo najskôr
30,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje