Holding On: The Troubled Life of Billy Kerr
V kooperatívnej hre Holding On: The Troubled Life of Billy Kerr sa z hráčov stávajú zdravotní pracovníci starajúci sa o nevyliečiteľne chorých. Posledný pacient prišiel na oddelenie s obrovským infarktom, ktorý ho zastihol počas letu zo Sydney do Londýna. Práve tu hra začína... Všetko, čo o pacientovi viete je, že sa volá Billy Kerr, má 60 rokov a ostáva mu len pár dní života.  Hráči musia spolupracovať, aby zabezpečili Billymu potrebnú starostlivosť, musia reagovať na naliehavé prípady a získať si jeho dôveru. V desiatich scenároch hráči  krok za krokom odhaľujú komplikovanú minulosč Billyho Kerra. Spoznanie Billyho by malo umožniť hráčom pomôcť mu vyrovnať sa s jeho tromi žiaľmi, ktoré ho stále držia pri živote.  S touto atmosferickou hrou sa ocitnete zoči voči so smrťou a smútkom a zažijete posledné dni obyčajného človeka, ktorý prežil neobyčajný život.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
36,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V kooperatívnej hre Holding On: The Troubled Life of Billy Kerr sa z hráčov stávajú zdravotní pracovníci starajúci sa o nevyliečiteľne chorých. Posledný pacient prišiel na oddelenie s obrovským infarktom, ktorý ho zastihol počas letu zo Sydney do Londýna. Práve tu hra začína... Všetko, čo o pacientovi viete je, že sa volá Billy Kerr, má 60 rokov a ostáva mu len pár dní života. 

Hráči musia spolupracovať, aby zabezpečili Billymu potrebnú starostlivosť, musia reagovať na naliehavé prípady a získať si jeho dôveru. V desiatich scenároch hráči  krok za krokom odhaľujú komplikovanú minulosč Billyho Kerra. Spoznanie Billyho by malo umožniť hráčom pomôcť mu vyrovnať sa s jeho tromi žiaľmi, ktoré ho stále držia pri živote. 

S touto atmosferickou hrou sa ocitnete zoči voči so smrťou a smútkom a zažijete posledné dni obyčajného človeka, ktorý prežil neobyčajný život.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Michael Fox (II), Rory O'Connor
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje