This War of Mine : Days of the Siege
This War of Mine: Days of the Siege je rozšírenie pre hru o prežití, bohatú na príbehy v meste zničenom vojnou This War of Mine.  V blízkosti Pogorenu sa šíri strach a napätie. Vojaci okupujúci mesto stále miznú. jednotky milície sa zhromažďujú v opustených budovách a biedni občania sa pripravujú na najhoršie. Vyzerá to na nový ozbrojený konflikt. Nikto netuší kto prvý zaútočí. Ľudia umierajú od hladu a pod vplyvom násilia. Po uliciach sa tmolí čoraz viac opustených detí. Budete riskovať svoje vlastné bezpečie, aby ste pomohli tým najzraniteľnejším? V obsahu nájdete napínavú strategickú kampaň s tromi akciami a úplne novými pravidlami, ktoré dávajú hráčom šancu tvoriť budúcnosť vojnou spustošeného mesta; 2-panelovú mapu mesta Pogoren; modul sitroty umožňuje starať sa o dieťa v priebehu obliehania, čo obohacuje hru o nové pravidlá, výzvy a morálne voľby; nové karty umiestnenia pre použitie v základnej hre a v rozširujúcej kampani; 7 detailných miniatúr: 2 siroty, 4 vojakov a psa.  
Odporúčaný vek:
18 rokov
Dĺžka hry:
45-120 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
46,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

This War of Mine: Days of the Siege je rozšírenie pre hru o prežití, bohatú na príbehy v meste zničenom vojnou This War of Mine

V blízkosti Pogorenu sa šíri strach a napätie. Vojaci okupujúci mesto stále miznú. jednotky milície sa zhromažďujú v opustených budovách a biedni občania sa pripravujú na najhoršie. Vyzerá to na nový ozbrojený konflikt. Nikto netuší kto prvý zaútočí. Ľudia umierajú od hladu a pod vplyvom násilia. Po uliciach sa tmolí čoraz viac opustených detí. Budete riskovať svoje vlastné bezpečie, aby ste pomohli tým najzraniteľnejším?

V obsahu nájdete napínavú strategickú kampaň s tromi akciami a úplne novými pravidlami, ktoré dávajú hráčom šancu tvoriť budúcnosť vojnou spustošeného mesta; 2-panelovú mapu mesta Pogoren; modul sitroty umožňuje starať sa o dieťa v priebehu obliehania, čo obohacuje hru o nové pravidlá, výzvy a morálne voľby; nové karty umiestnenia pre použitie v základnej hre a v rozširujúcej kampani; 7 detailných miniatúr: 2 siroty, 4 vojakov a psa.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
45-120 min.
Odporúčaný vek:
18+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Marek Mydel, Michał Oracz, Mateusz Szupik
Rok vydania:
2019
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje