This War Of Mine: The Board Game
V noci ostane niekto strážiť dom, brániť ho pred zlodejmi a inými nástrahami. Iní sa zasa vydajú do ulíc mesta, aby zohnali čokoľvek (predmety, jedlo, lieky, výstroj) potrebné na prežitie. Na nočných výjazdoch sa stretnete s desiatkami iných preživších (zlodejov, vojakov, obetí, utečencov, susedov, obchodníkov, atď). Každé stretnutie sa stane malým jedinečným dobrodružstvom.  Aby ste všetko dokázali absolvovať, čaká vás zaujímavý scenárový mechanizmus. Každá hra bude iná a jedinečná. Jedinou spoločnou vecou vo všetkých príbehoch je PREŽIŤ. This War Of Mine: The Board Game  je hra, ktorú môžete začať hrať bez toho, aby ste si najprv prečítali pravidlá. Jednoducho začnite hrať a zažite dobrodružstvo, na ktoré sa nezabúda.  
Odporúčaný vek:
18 rokov
Dĺžka hry:
45-120 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
64,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V noci ostane niekto strážiť dom, brániť ho pred zlodejmi a inými nástrahami. Iní sa zasa vydajú do ulíc mesta, aby zohnali čokoľvek (predmety, jedlo, lieky, výstroj) potrebné na prežitie. Na nočných výjazdoch sa stretnete s desiatkami iných preživších (zlodejov, vojakov, obetí, utečencov, susedov, obchodníkov, atď). Každé stretnutie sa stane malým jedinečným dobrodružstvom. 

Aby ste všetko dokázali absolvovať, čaká vás zaujímavý scenárový mechanizmus. Každá hra bude iná a jedinečná. Jedinou spoločnou vecou vo všetkých príbehoch je PREŽIŤ. This War Of Mine: The Board Game  je hra, ktorú môžete začať hrať bez toho, aby ste si najprv prečítali pravidlá. Jednoducho začnite hrať a zažite dobrodružstvo, na ktoré sa nezabúda.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
45-120 min.
Odporúčaný vek:
18+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Michał Oracz, Jakub Wiśniewski
Rok vydania:
2017
Herné rozšírenia
This War of Mine : Days of the Siege
momentálne nedostupné
46,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje