This War of Mine: Wartime Diaries: Tales from a Ruined City
Príbehy mesta sutín sú prvým veľkým rozšírením pre This War of Mine: Board Game, hru o prežití, bohatú na príbehy v meste zničenom vojnou. Vojna nekončí. Jej obete sú počítané v tisíckach a každým dňom strácame nádej. Potraviny sú vzácne a náš úkryt sa rozpadá - a pritom stále bojujeme. V okolí mesta sa objavujú nové tváre - priateľské na provizórnom trhu alebo v susedných domoch - nepriateľské v noci s oslepujúcimi baterkami a nožmi. Hľadáme nové cesty, aby sme sa presúvali ruinami - niekedy aj pod zemou - len preto, aby sme sa vyhli sniperovmu záujmu. Stále bojujeme. Nemáme inú možnosť.
Odporúčaný vek:
18 rokov
Dĺžka hry:
45-120 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
39,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Príbehy mesta sutín sú prvým veľkým rozšírením pre This War of Mine: Board Game, hru o prežití, bohatú na príbehy v meste zničenom vojnou.

Vojna nekončí. Jej obete sú počítané v tisíckach a každým dňom strácame nádej. Potraviny sú vzácne a náš úkryt sa rozpadá - a pritom stále bojujeme.

V okolí mesta sa objavujú nové tváre - priateľské na provizórnom trhu alebo v susedných domoch - nepriateľské v noci s oslepujúcimi baterkami a nožmi. Hľadáme nové cesty, aby sme sa presúvali ruinami - niekedy aj pod zemou - len preto, aby sme sa vyhli sniperovmu záujmu. Stále bojujeme. Nemáme inú možnosť.

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
45-120 min.
Odporúčaný vek:
18+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Marek Mydel, Michał Oracz, Jakub Wiśniewski
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje