The King´s Dilemma
The King´s Dilemma je interaktívna hra s príbehom a legacy prvkami, ktorá vám poskytne skvelý zážitok. Ako sa hra bude vyvíjať záleží od hráčov a ich rozhodnutí, existuje veľa možných koncov a práve to je na tejto hre veľmi pekné. Hráči reprezentujú jednotlivé rody, ktoré vládnu kráľovstvu Ankist. V každom kole si potiahnete jednu kartu z balíka "Dilemma" a tá vám odhalí ako sa bude hra ďalej vyvíjať. Každá karta obsahuje problém., ktorý musia hráči v mene kráľa vyriešiť. A práve takéto rozhodnutia sú veľmi dôležité pre príbeh, ktorý sa vám pomaly odvíja na stole. Musíte diskutovať, dohadovať sa a nakoniec dospieť k rozhodnutiu, čo rozhodne o osude kráľovstva. Cieľom hráčov je udržať kráľovstvo v chode, ale zároveň chcete aj výhody pre svoj rod. Rozhodnutia, ktoré učiníte,  môžu viesť k vojnám, hladu, nepokojom alebo práve naopak k bohatstvu. To všetko je v tejto hre len na vás, hráčoch. S každým rozhodnutím musíte niesť následky; čo môže byť dobré pre kráľovstvo, nemusí byť vždy dobré pre vašu rodinu... Prispejete k celkovému blahu, alebo vám záleží len na blahu vlastnom?
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Jazyk hry:
76,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

The King´s Dilemma je interaktívna hra s príbehom a legacy prvkami, ktorá vám poskytne skvelý zážitok. Ako sa hra bude vyvíjať záleží od hráčov a ich rozhodnutí, existuje veľa možných koncov a práve to je na tejto hre veľmi pekné. Hráči reprezentujú jednotlivé rody, ktoré vládnu kráľovstvu Ankist.

V každom kole si potiahnete jednu kartu z balíka "Dilemma" a tá vám odhalí ako sa bude hra ďalej vyvíjať. Každá karta obsahuje problém., ktorý musia hráči v mene kráľa vyriešiť. A práve takéto rozhodnutia sú veľmi dôležité pre príbeh, ktorý sa vám pomaly odvíja na stole. Musíte diskutovať, dohadovať sa a nakoniec dospieť k rozhodnutiu, čo rozhodne o osude kráľovstva.

Cieľom hráčov je udržať kráľovstvo v chode, ale zároveň chcete aj výhody pre svoj rod. Rozhodnutia, ktoré učiníte,  môžu viesť k vojnám, hladu, nepokojom alebo práve naopak k bohatstvu. To všetko je v tejto hre len na vás, hráčoch. S každým rozhodnutím musíte niesť následky; čo môže byť dobré pre kráľovstvo, nemusí byť vždy dobré pre vašu rodinu...

Prispejete k celkovému blahu, alebo vám záleží len na blahu vlastnom?

Parametre:
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Hjalmar Hach, Lorenzo Silva
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje