Dědicové trůnu
Ostrovu Oshra vládne nepokoj. Po cisárovej smrti eskalujú konflikty medzi Horalmi a Cisárskou armádou. Zatiaľ čo Vodný ľud sa snaží obnoviť harmóniu medzi frakciami, Nemŕtvi v tajnosti rozdúchavajú ohne vojny. Jediná nádej leží na ramenách šiestich potomkov cisára - kto z nich sa stane dedičom trónu?  V hre Dědicové trůnu sa stávate jedným z cisárových šiestich detí, z ktorých každý je spriaznený s dvoma frakciami. Hraním hrdinov do svojho portfólia, či už otvorene alebo v tajnosti, ovplyvňujete výsledok konfliktov. Na záver vyhráva jedna frakcia a hráči s ňou spriaznení, ktorí majú najviac hrdinov danej frakcie.  Dědicové trůnu sú svižná a jednoduchá strategická hra s priamou interakciou medzi hráčmi. Kombinuje budovanie portfólia hrdinov a nutnosť dedukcie o hre protivníkov. Svojský grafický štýl a mená hrdinov hre dodávajú jedinečnosť a charakter. 
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
20-40 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
22,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Ostrovu Oshra vládne nepokoj. Po cisárovej smrti eskalujú konflikty medzi Horalmi a Cisárskou armádou. Zatiaľ čo Vodný ľud sa snaží obnoviť harmóniu medzi frakciami, Nemŕtvi v tajnosti rozdúchavajú ohne vojny. Jediná nádej leží na ramenách šiestich potomkov cisára - kto z nich sa stane dedičom trónu? 

V hre Dědicové trůnu sa stávate jedným z cisárových šiestich detí, z ktorých každý je spriaznený s dvoma frakciami. Hraním hrdinov do svojho portfólia, či už otvorene alebo v tajnosti, ovplyvňujete výsledok konfliktov. Na záver vyhráva jedna frakcia a hráči s ňou spriaznení, ktorí majú najviac hrdinov danej frakcie. 

Dědicové trůnu sú svižná a jednoduchá strategická hra s priamou interakciou medzi hráčmi. Kombinuje budovanie portfólia hrdinov a nutnosť dedukcie o hre protivníkov. Svojský grafický štýl a mená hrdinov hre dodávajú jedinečnosť a charakter. 

Obsah hry:

6 jedinečných kariet vládcov
77 jedinečných kariet postáv
1 hracia plocha
2 figúrky
2 karty konca hry
4 pomocné karty pre hráčov

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
20-40 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Andreas Müller, Markus Müller (II), Raphael Stocke
Rok vydania:
2021
Herné rozšírenia
Dědicové trůnu: Královny a rádce
skladom, odosielame čo najskôr
7,19 €
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
30,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje