Krotitelé Kobek
V Krotitelé Kobek (českej lokalizácií hry Dungeon Fighter) skúmate ako banda dobrodruhov tajomné zákutia podzemia. Stretávate plejádu groteskných stvorení a nepriateľov, ale pozor - na každého z nich sa musí inak. A zároveň má každý z dobrodruhov špeciálne schopnosti a vie používať iné vybavenie. Podarí sa Vám spojiť sily, prekonať protivníkov, dostať sa k samotnému pánovi podzemia a zvíťaziť nad ním?! A teraz hlavný rozdiel oproti iným hrám - výpravám do temnôt podzemia. V Krotitelé Kobek síce tiež používate kocky, ale oveľa dôležitejšie než čo na nich padne je to, kam dopadnú. Triafate nimi terč na stole. Silnejší nepriatelia Vám snahu sťažia. Napríklad proti medúze musíte hádzať so zatvorenými očami, žabieho muža porazíte iba z výskoku a na bezhlavého rytiera budete hádzať čelom. Ak netrafíte, dostanete zásah od nepriateľa. V snahe Vám budú pomáhať rôzne vychytávky: katapult (odpaľovanie kocky kartou), bumerang (triafanie odrazom) a ďalšie zbrane, ktoré Vám dajú špecifické výhody. Pomáhať si budete aj štítmi, liečivými elixírmi a všeličím ďalším. Krotitelé Kobek je uletená hra, ale zabaví kráľovsky. Vhodná pre bláznivú rodinu alebo partiu kamarátov. 
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
39,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V Krotitelé Kobek (českej lokalizácií hry Dungeon Fighter) skúmate ako banda dobrodruhov tajomné zákutia podzemia. Stretávate plejádu groteskných stvorení a nepriateľov, ale pozor - na každého z nich sa musí inak. A zároveň má každý z dobrodruhov špeciálne schopnosti a vie používať iné vybavenie. Podarí sa Vám spojiť sily, prekonať protivníkov, dostať sa k samotnému pánovi podzemia a zvíťaziť nad ním?!

A teraz hlavný rozdiel oproti iným hrám - výpravám do temnôt podzemia. V Krotitelé Kobek síce tiež používate kocky, ale oveľa dôležitejšie než čo na nich padne je to, kam dopadnú. Triafate nimi terč na stole. Silnejší nepriatelia Vám snahu sťažia. Napríklad proti medúze musíte hádzať so zatvorenými očami, žabieho muža porazíte iba z výskoku a na bezhlavého rytiera budete hádzať čelom. Ak netrafíte, dostanete zásah od nepriateľa.

V snahe Vám budú pomáhať rôzne vychytávky: katapult (odpaľovanie kocky kartou), bumerang (triafanie odrazom) a ďalšie zbrane, ktoré Vám dajú špecifické výhody. Pomáhať si budete aj štítmi, liečivými elixírmi a všeličím ďalším.

Krotitelé Kobek je uletená hra, ale zabaví kráľovsky. Vhodná pre bláznivú rodinu alebo partiu kamarátov. 

Obsah hry:

štvordielny terč 
3 farebné kocky
9 bielych bonusových kociek 
8 veľkých kariet hrdinov
48 kariet nepriateľov,
6 kariet bossov
21 kariet dungeonu
48 kariet vybavenia 
30 mincí
1 ukazovateľ životov nepriateľa
8 ukazovateľov životov hrdinov
23 ďalších častí príslušenstva
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
A. Buonfino, L. Silva, L. Tucci Sorrentino
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje