Malá velká podzemí
V hre Malá velká podzemí sa ocitnete v úlohe hrdinov, ktorí sa spoločne snažia prejsť cez podzemie, prekonať všetky jeho prekážky a nakoniec poraziť bossa. Ide o náročnejšiu kooperatívnu hru, ktorá je určená pre 1-4 hráčov. Celá hra sa odohráva v kulisách fantasy sveta Aughmoore. Postupne preskúmavate podzemnú kobku so svojimi hrdinami a snažíte sa nájsť cestu k bossovi, aby ste ho mohli vyzvať na súboj. V ceste vám však stoja rôzne príšery, či pasce, ktoré sa vám pokúsia znepríjemniť život (ak vám ho rovno nezoberú). Po úspešnom prejdení podzemia vás ešte čaká boj so záverečným bossom (na výber je viacero bossov s jedinečnými schopnosťami a prislúchajúcim brlohom). Hra je zabalená v malej škatuľke, ale podobne ako ostatné hry zo série Malé velké (resp. v angličtine Tiny epic) vám ponúknu veľký zážitok. Znovuhrateľnosť hry zvyšuje nielen to, že je viacero bossov, ale aj to, že podzemie vždy zložíte úplne inak.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
27,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre Malá velká podzemí sa ocitnete v úlohe hrdinov, ktorí sa spoločne snažia prejsť cez podzemie, prekonať všetky jeho prekážky a nakoniec poraziť bossa. Ide o náročnejšiu kooperatívnu hru, ktorá je určená pre 1-4 hráčov.

Celá hra sa odohráva v kulisách fantasy sveta Aughmoore. Postupne preskúmavate podzemnú kobku so svojimi hrdinami a snažíte sa nájsť cestu k bossovi, aby ste ho mohli vyzvať na súboj. V ceste vám však stoja rôzne príšery, či pasce, ktoré sa vám pokúsia znepríjemniť život (ak vám ho rovno nezoberú).

Po úspešnom prejdení podzemia vás ešte čaká boj so záverečným bossom (na výber je viacero bossov s jedinečnými schopnosťami a prislúchajúcim brlohom).

Hra je zabalená v malej škatuľke, ale podobne ako ostatné hry zo série Malé velké (resp. v angličtine Tiny epic) vám ponúknu veľký zážitok. Znovuhrateľnosť hry zvyšuje nielen to, že je viacero bossov, ale aj to, že podzemie vždy zložíte úplne inak.

Obsah hry:

8 figúrok hrdinov
25 drevených žetónov
13 drevených žetónov nepriateľov
4 kocky
28 kariet podzemia
26 kariet vybavenia
14 kariet kúzel
6 kariet goblinov
8 kariet služobníkov
8 dosiek hrdinov
6 dosiek vládcov podzemia
1 doska temnoty
1 pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Scott Almes
Rok vydania:
2024
Herné rozšírenia
Malá velká podzemí: Zvěsti (rozšírenie)
skladom, odosielame čo najskôr
19,99 €
Malá velká podzemí: podložka herného plánu
skladom, odosielame čo najskôr
13,99 €
Malá velká podzemí: 4x podložky hrdinov
skladom, odosielame čo najskôr
15,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje