Tiny Epic Vikings
Tiny Epic Vikings je umná kombinácia pomerne komplexnej, avšak svižnej hry a praktického, kompaktného balenia, ktorá vás vezme na mrazivé Runové ostrovy uprostred Severného mora! Tie na svojich cestách objavujú húževnatí vikingovia, hľadajúci nové kraje Midgardu. Vašou úlohou bude previesť váš klan troma náročnými obdobiami, počas ktorých chcete obsadiť nehostinné krajiny a rozšíriť tak vaše územia a vplyv. Podarí sa vám pod dozorom bohov a polárnej žiary vybudovať prosperujúce osady a uspejete v boji o slávu svojho klanu a predkov? Za posmrtný vstup do Valhally však musíte zaplatiť krvou a mečom. Tiny Epic Vikings šikovne spája ovládanie oblastí, kreslenie, zbieranie rôznych súprav a strategických rozhodnutí. Vyberte najlepších staviteľov, pestovateľov, prieskumníkov a bojovníkov. Vydajte sa na lúpežné a dobyvačné výpravy, stavajte lode a chrámy, aby ste získali vplyv a priazeň bohov! Naviac hra obsahuje aj zaujímavé sólo scenáre a tak si môžete zahrať proti samotnej hre.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
29,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Tiny Epic Vikings je umná kombinácia pomerne komplexnej, avšak svižnej hry a praktického, kompaktného balenia, ktorá vás vezme na mrazivé Runové ostrovy uprostred Severného mora!

Tie na svojich cestách objavujú húževnatí vikingovia, hľadajúci nové kraje Midgardu. Vašou úlohou bude previesť váš klan troma náročnými obdobiami, počas ktorých chcete obsadiť nehostinné krajiny a rozšíriť tak vaše územia a vplyv. Podarí sa vám pod dozorom bohov a polárnej žiary vybudovať prosperujúce osady a uspejete v boji o slávu svojho klanu a predkov? Za posmrtný vstup do Valhally však musíte zaplatiť krvou a mečom.

Tiny Epic Vikings šikovne spája ovládanie oblastí, kreslenie, zbieranie rôznych súprav a strategických rozhodnutí. Vyberte najlepších staviteľov, pestovateľov, prieskumníkov a bojovníkov. Vydajte sa na lúpežné a dobyvačné výpravy, stavajte lode a chrámy, aby ste získali vplyv a priazeň bohov!

Naviac hra obsahuje aj zaujímavé sólo scenáre a tak si môžete zahrať proti samotnej hre.

Obsah hry:

4 dosky klanov
6 dosák božstiev
48 kariet vikingov
18 kariet priazne
48 drevených žetónov vikingov
9 drevených rún
13 drevených dedín
1 podložka období a bodovania
21 drevených značiek
1 obojstranná herná podložka
pravidlá hry

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Scott Almes, Michael Coe
Rok vydania:
2022
Herné rozšírenia
Tiny Epic Vikings Ragnarok Expansion
skladom, odosielame čo najskôr
15,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje