Hrdinové hlubokého hvozdu
Hrdinové hlubokého hvozdu je kooperatívna kocková hra umne kombinujúca dobrodružné objavovanie nádherného lesného kráľovstva a bojovú akciu, pre 1-4 hráčov. Vydáte sa na rýchlu prieskumnú výpravu, alebo rovno na dlhú, nebezpečnú kampaň? Preskúmajte tajomný prales. ktorý tvoria náhodné dieliky lesných cestičiek. Na konci prieskumu na vás čaká najväčšie z nebezpečenstiev v podobe záverečného súboja! Posledné kroky môžu byť tie najťažšie a v tomto prípade tvoria krehkú hranicu medzi úspechom a zmarom. Vo fáze prieskumu pridá každý hráč do hry jednu dlaždicu lesa. Takto sa s postupujúcou hrou les rozširuje a vy z neho spoznávate viac a viac. Počas fázy dobrodružstva si každý z hráčov v určenom poradí zahrá svoju postavu. Aktívny hráč hodí 4 kockami hrdinu a umiestni ich na svoju dosku hrdinu, vyhodnotí svoj hod a podľa jeho hodnôt volí akciu, ktorú môže zahrať. V závislosti od výsledkov kocky získajú hráči možnosť pohybu, boja, špeciálnej akcie, či jedinečnej schopnosti! V priebehu dobrodružstva natrafíte aj na tzv. Loot karty. Tie získate pri zabíjaní príšer alebo jednoducho pri prieskume lesa a môžu byť mimoriadne nápomocné pri dosiahnutí cieľa výpravy! Okrem jednotlivých hier je možné hrať aj kampaň.Herný mód kampane ponúka 5 misií s rôznymi cieľmi, špeciálnymi pravidlami a komponentmi pre ešte väčšie možnosti už tak dosť vysokej znovuhrateľnosti.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
31,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hrdinové hlubokého hvozdu je kooperatívna kocková hra umne kombinujúca dobrodružné objavovanie nádherného lesného kráľovstva a bojovú akciu, pre 1-4 hráčov. Vydáte sa na rýchlu prieskumnú výpravu, alebo rovno na dlhú, nebezpečnú kampaň?

Preskúmajte tajomný prales. ktorý tvoria náhodné dieliky lesných cestičiek. Na konci prieskumu na vás čaká najväčšie z nebezpečenstiev v podobe záverečného súboja! Posledné kroky môžu byť tie najťažšie a v tomto prípade tvoria krehkú hranicu medzi úspechom a zmarom.

Vo fáze prieskumu pridá každý hráč do hry jednu dlaždicu lesa. Takto sa s postupujúcou hrou les rozširuje a vy z neho spoznávate viac a viac. Počas fázy dobrodružstva si každý z hráčov v určenom poradí zahrá svoju postavu. Aktívny hráč hodí 4 kockami hrdinu a umiestni ich na svoju dosku hrdinu, vyhodnotí svoj hod a podľa jeho hodnôt volí akciu, ktorú môže zahrať. V závislosti od výsledkov kocky získajú hráči možnosť pohybu, boja, špeciálnej akcie, či jedinečnej schopnosti! V priebehu dobrodružstva natrafíte aj na tzv. Loot karty. Tie získate pri zabíjaní príšer alebo jednoducho pri prieskume lesa a môžu byť mimoriadne nápomocné pri dosiahnutí cieľa výpravy!

Okrem jednotlivých hier je možné hrať aj kampaň.Herný mód kampane ponúka 5 misií s rôznymi cieľmi, špeciálnymi pravidlami a komponentmi pre ešte väčšie možnosti už tak dosť vysokej znovuhrateľnosti.

Obsah hry:

1 pravidlá
4 dosky hrdinov
4 figúrky hrdinov
4 kocky hrdinov
4 bojové kocky
4 kocky moci
10 drevených kocôčok
24 dielikov "hvozdu"
25 kariet predmetov
12 kariet udalostí
4 karty schopností hrdinov
8 kariet jaskýň
5 kariet hostinca
6 kariet zloduchov
3 karty tŕňov
1 karta rozzúrenej príšery
1 karta rozzúreného zloducha
20 žetónov príšer
22 žetónov úloh
30 ďalších žetónov

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Geoffrey Wood
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje