Castle Panic 2nd Edition
Legenda Castle Panic vo svojej vynovenej, druhej edícii je nenáročná, no príjemne strategická hra pre 1-6 hráčov, v ktorej sa spoločne ocitnete v koži obrancov hradu! Len vďaka spolupráci máte možnosť odolať náporu hordy lesných príšer! Ustojíte to, alebo vaše hradby a veže podľahnú zúrivej armáde útočníkov? Hráči spolupracujú v snahe ubrániť svoj hrad v strede hracej plochy pred príšerami, útočiacimi z lesa na okraji hracej plochy. Vymieňajú si karty, spoločne plánujú stratégiu a snažia sa zasiahnuť a zachlomaždiť útočníkov skôr, ako by mohli zničiť vaše veže. Chutným korením tejto akčnej polievočky je mechanizmus, ktorý prinesie najúspešnejšiemu hráčovi titul Majstra zabijaka. Hráči spoločne buď vyhrajú, alebo prehrajú, stále však musia vyvažovať túžbu po vlastnom víťazstve a možnosti prežitia skupiny.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
39,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Legenda Castle Panic vo svojej vynovenej, druhej edícii je nenáročná, no príjemne strategická hra pre 1-6 hráčov, v ktorej sa spoločne ocitnete v koži obrancov hradu! Len vďaka spolupráci máte možnosť odolať náporu hordy lesných príšer! Ustojíte to, alebo vaše hradby a veže podľahnú zúrivej armáde útočníkov?

Hráči spolupracujú v snahe ubrániť svoj hrad v strede hracej plochy pred príšerami, útočiacimi z lesa na okraji hracej plochy. Vymieňajú si karty, spoločne plánujú stratégiu a snažia sa zasiahnuť a zachlomaždiť útočníkov skôr, ako by mohli zničiť vaše veže.

Chutným korením tejto akčnej polievočky je mechanizmus, ktorý prinesie najúspešnejšiemu hráčovi titul Majstra zabijaka. Hráči spoločne buď vyhrajú, alebo prehrajú, stále však musia vyvažovať túžbu po vlastnom víťazstve a možnosti prežitia skupiny.

Obsah hry:

1 hracia doska
1 pravidlá
49 kariet hradov
49 žetónov príšer
6 hradieb
6 veží
1 žetón dechtu
2 žetóny opevnenia
6 kariet poradia hry
12 plastových stojanov
1 kocka

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Justin De Witt
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje