Last One Alive
Zombie apokalypsa vypukla - podarí sa vám prežiť? Last One Alive (Posledný nažive) je rýchla a zábavná kocková hra pre 2-5 hráčov. Obrňte sa, zabarikádujte dvere, naštartujte motorové píly, konajte hrdinské skutky - ale v prvom rade sa snažte aby zombíci zožrali najprv vašich protihráčov. Všetko je povolené ak sa snažíte zostať ... posledný nažive! V Last One Alive si každé kolo vyberáte, ktorými zo špecializovaných kociek budete hádzať. Budete sa snažiť hľadať potravu a výbavu, budovať barikády, alebo zneškodňovať zombíkov? Voľba je na vás, ale nemrtví číhajú za každým rohom a väčšina kociek na sebe má aj zombie prepady a iné nepríjemnosti. Navyše počas hry, ako apokalypsa eskaluje, do hry postupne prichádzajú špeciálne zombie kocky, a vy sa musíte snažiť aby napadli ostatných. Vaša jediná nádej a hlavný cieľ je zostať nažive čo najdlhšie, ale opaku sa nemusíte báť. Aj ak vás zombíci zožerú medzi prvými, pri rýchlosti Last One Alive nikdy nečakáte dlho dokým sa začne ďalšia partička. 
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
17,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zombie apokalypsa vypukla - podarí sa vám prežiť? Last One Alive (Posledný nažive) je rýchla a zábavná kocková hra pre 2-5 hráčov. Obrňte sa, zabarikádujte dvere, naštartujte motorové píly, konajte hrdinské skutky - ale v prvom rade sa snažte aby zombíci zožrali najprv vašich protihráčov. Všetko je povolené ak sa snažíte zostať ... posledný nažive!

V Last One Alive si každé kolo vyberáte, ktorými zo špecializovaných kociek budete hádzať. Budete sa snažiť hľadať potravu a výbavu, budovať barikády, alebo zneškodňovať zombíkov? Voľba je na vás, ale nemrtví číhajú za každým rohom a väčšina kociek na sebe má aj zombie prepady a iné nepríjemnosti. Navyše počas hry, ako apokalypsa eskaluje, do hry postupne prichádzajú špeciálne zombie kocky, a vy sa musíte snažiť aby napadli ostatných. Vaša jediná nádej a hlavný cieľ je zostať nažive čo najdlhšie, ale opaku sa nemusíte báť. Aj ak vás zombíci zožerú medzi prvými, pri rýchlosti Last One Alive nikdy nečakáte dlho dokým sa začne ďalšia partička. 

Obsah hry:

10 kociek zombie
3 kocky strieľania
3 kocky predmetov
3 kocky barikád
5 kariet postáv
5 referenčných kariet hráčov
18 žetónov predmetov/barikád
3 žetóny zombie apokalypsy
5 žetónov hrdinov
žetón dňa
žetón noci
15 počítadiel životov
1 vrecko na žetóny

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ole Steiness
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje