Dungeon Fighter (second edition)
Banda dobrodruhov skúma tajomné zákutia podzemia. Stretáva plejádu groteskných stvorení a nepriateľov. Na každého z nich sa musí inak. A zároveň má každý z dobrodruhov špeciálne schopnosti a vie používať iné vybavenie. Podarí sa im spojiť sily, prekonať protivníkov, dostať sa k samotnému pánovi podzemia a zvíťaziť nad ním?! A teraz hlavný rozdiel oproti iným hrám - výpravám do temnôt podzemia. V Dungeon Fighter síce tiež používate kocky, ale oveľa dôležitejšie než čo na nich padne je to, kam dopadnú. Triafate nimi terč na stole. Silnejší nepriatelia vám snahu sťažia. Napríklad proti medúze musíte hádzať so zatvorenými očami, žabieho muža porazíte iba z výskoku a na bezhlavého rytiera budete hádzať čelom. Ak netrafíte, dostanete zásah od nepriateľa. V snahe vám budú pomáhať rôzne vychytávky: katapult (odpaľovanie kocky kartou), bumerang (triafanie odrazom) a iné zbrane vám dajú špecifické výhody. Pomáhať si budete aj štítmi, liečivými elixírmi a všeličím ďalším. Dungeon Fighter je uletená hra. Ale zabaví kráľovsky. Vhodná pre bláznivú rodinu, alebo partiu kamarátov. iHRYsko odporúča.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
44,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Banda dobrodruhov skúma tajomné zákutia podzemia. Stretáva plejádu groteskných stvorení a nepriateľov. Na každého z nich sa musí inak. A zároveň má každý z dobrodruhov špeciálne schopnosti a vie používať iné vybavenie. Podarí sa im spojiť sily, prekonať protivníkov, dostať sa k samotnému pánovi podzemia a zvíťaziť nad ním?!

A teraz hlavný rozdiel oproti iným hrám - výpravám do temnôt podzemia. V Dungeon Fighter síce tiež používate kocky, ale oveľa dôležitejšie než čo na nich padne je to, kam dopadnú. Triafate nimi terč na stole. Silnejší nepriatelia vám snahu sťažia. Napríklad proti medúze musíte hádzať so zatvorenými očami, žabieho muža porazíte iba z výskoku a na bezhlavého rytiera budete hádzať čelom. Ak netrafíte, dostanete zásah od nepriateľa.

V snahe vám budú pomáhať rôzne vychytávky: katapult (odpaľovanie kocky kartou), bumerang (triafanie odrazom) a iné zbrane vám dajú špecifické výhody. Pomáhať si budete aj štítmi, liečivými elixírmi a všeličím ďalším.

Dungeon Fighter je uletená hra. Ale zabaví kráľovsky. Vhodná pre bláznivú rodinu, alebo partiu kamarátov. iHRYsko odporúča.

Obsah hry:

štvordielny terč, 3 farebné kocky, 9 bielych bonusových kociek, 8 veľkých kariet hrdinov, 48 kariet nepriateľov, 6 kariet bossov, 21 kariet dungeonu, 48 kariet vybavenia, 30 mincí,
1 ukazovateľ životov nepriateľa, 8 ukazovateľov životov hrdinov, 23 ďalších častí príslušenstva a pravidlá v anglickom jazyku

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Aureliano Buonfino, Lorenzo Silva, Lorenzo Tucci S
Rok vydania:
2021
Herné rozšírenia
Dungeon Fighter: Fire at Will! exp.
momentálne nedostupné
13,99 €
Dungeon Fighter: Rock and Roll exp.
momentálne nedostupné
13,99 €
Dungeon Fighter: The Big Wave exp.
momentálne nedostupné
13,99 €
Podobné hry
objednáme pre vás
27,99 €
objednáme pre vás
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje