Munchkin CZ
Vlezte do podzemia. Zabite všetko, na čo narazíte. Prebodnite odzadu svojich priateľov a okradnite ich o veci. Zhrabnite poklady a UTEKAJTE! A priznajte si to - toto jednoducho milujete. Obľúbená satirická fantasy hra, ktorá paroduje Dungeon and Dragons a iné RPG hry. Vašou úlohou je pobiť všetko živé na čo narazíte pri preskúmavaní podzemia, získať poklady, podporovať a vzápätí podrážať súperov a predovšetkým rychlejšie ako ostatní zvyšovať úroveň svojej postavy. Víťazí hráč, ktorému sa ako prvému podarí dosiahnuť desiatu úroveň.  A na čo sa všetko sa môžete tešiť  pri potulkách podzemím? Skrýva sa tam napríklad Chromý goblin, Vreštiaci blbec, Veľké zúrivé kura, 3872 škriatkov, Lietajúce žaby, Rôsolový osemsten, samozrejme aj nejaký ten drak, no nie hocijaký, ale rovno Atómový. Prekvapiť vás však môžu aj ohavnosti ako Právnik, Poisťovací agent, Blinkaču, Slintajúci hlien, Vysávač tváre a Neuveriteľná nevýslovná hrôza, no a na každom kroku číhajúce kliatby. Je jasné, že takéto príšery nezabijete len tak obyčajnými zbraňami, preto tu môžete získať povestnú Motorovú pílu krvavého rozkúskovania, Dýku zrady, Kyjak gentlemanov, Punčocháče obrej sily, Zvodné kolenné chrániče a tiež rôzne elixíry, zbroje a užitočné vecičky, bez ktorých sa správny hrdina nezaobíde.   Tu si môžete pozrieť ako to vyzerá, keď hrá hru samotný autor: http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/tabletop-munchkin
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
15,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Vlezte do podzemia. Zabite všetko, na čo narazíte. Prebodnite odzadu svojich priateľov a okradnite ich o veci. Zhrabnite poklady a UTEKAJTE! A priznajte si to - toto jednoducho milujete.

Obľúbená satirická fantasy hra, ktorá paroduje Dungeon and Dragons a iné RPG hry. Vašou úlohou je pobiť všetko živé na čo narazíte pri preskúmavaní podzemia, získať poklady, podporovať a vzápätí podrážať súperov a predovšetkým rychlejšie ako ostatní zvyšovať úroveň svojej postavy. Víťazí hráč, ktorému sa ako prvému podarí dosiahnuť desiatu úroveň. 

A na čo sa všetko sa môžete tešiť  pri potulkách podzemím? Skrýva sa tam napríklad Chromý goblin, Vreštiaci blbec, Veľké zúrivé kura, 3872 škriatkov, Lietajúce žaby, Rôsolový osemsten, samozrejme aj nejaký ten drak, no nie hocijaký, ale rovno Atómový. Prekvapiť vás však môžu aj ohavnosti ako Právnik, Poisťovací agent, Blinkaču, Slintajúci hlien, Vysávač tváre a Neuveriteľná nevýslovná hrôza, no a na každom kroku číhajúce kliatby. Je jasné, že takéto príšery nezabijete len tak obyčajnými zbraňami, preto tu môžete získať povestnú Motorovú pílu krvavého rozkúskovania, Dýku zrady, Kyjak gentlemanov, Punčocháče obrej sily, Zvodné kolenné chrániče a tiež rôzne elixíry, zbroje a užitočné vecičky, bez ktorých sa správny hrdina nezaobíde.

 

Tu si môžete pozrieť ako to vyzerá, keď hrá hru samotný autor: http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/tabletop-munchkin

Obsah hry:

168 kariet, pravidlá (nepravidlá... prosto taký munchkinovský prístup).

Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Steve Jackson
Rok vydania:
2001
Hodnotenie hry
Ladislav
21.12.2015
Povinná jazda pre všetkých RPG hráčov a game masterov - autor vzal všetky archetypy a klišé a nádherne ich sparodoval. A preto majú elfovia pri boji s izbovými rastlinami bonusy a pri všetkom "hnusnom" postihy... Princíp hry sa dá pochopiť behom prvej hry aj bez zásadného vysvetľovania. Nie je potrebná ani vyššia matematika (stačí vedieť počítať do 30, sčítavať a odčítavať), takže sa dá hrať aj pri pive/iných osviežujúcich nápojoch. Možné aj ako drinking game. Obvykle sa dá dohrať do hodiny, aj keď ak sú hráči poriadne zákerní, tak sa to natiahne. Za tú sumu skvelý darček pre každého kto má rád RPG a vie si zo seba robiť srandu.
1 Hodnotenie
Herné rozšírenia
Munchkin 8: Půlkůň jede
skladom, odosielame čo najskôr
8,99 €
Munchkin 2: Neskutečná sekera
skladom, odosielame čo najskôr
8,99 €
Munchkin 3: Kněžské poklesky
skladom, odosielame čo najskôr
8,99 €
Munchkin 4: Království za oře
skladom, odosielame čo najskôr
8,99 €
Munchkin 6: Ujeté jeskyně
skladom, odosielame čo najskôr
8,99 €
Munchkin 7: Švindluj obouruč
skladom, odosielame čo najskôr
8,99 €
Munchkin 5: Vedle jak ta jedle
skladom, odosielame čo najskôr
8,99 €
Podobné hry
objednáme pre vás
27,99 €
objednáme pre vás
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje