Legie - Sibiřská cesta
Légie - Sibířská cesta je strategická kartová hra pre 2-4 hráčov, ktorá vezme hráčov na vzdialenú Sibír. Po Brest-Litovskej zmluve Československé légie uviazli v Rusku uprostred občianskej vojny. Aby sa Legionári dostali do svojej novej vlasti, museli prejsť ťažko uveriteľnou cestou cez celú Sibír až k pobrežiu Tichého oceánu. Každý hráč sa v tejto hre s historickou tematikou zhostí vedenia jednej za štyroch bojujúcich frakcií (legionári, bielogvardejci, červenoarmejci, čajky). Každá z nich má k dispozícii vlastný balíček postáv s unikátnymi schopnosťami. Vaše postavy majú vlastné príbehy a ich karty je možné ďalej vylepšovať a modifikovať. Komu z vás sa podarí podmaniť si konfliktom zmietanú Sibír?  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
53,99 €
predobjednávka
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: predobjednávka
Predajňa BB: predobjednávka
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Légie - Sibířská cesta je strategická kartová hra pre 2-4 hráčov, ktorá vezme hráčov na vzdialenú Sibír. Po Brest-Litovskej zmluve Československé légie uviazli v Rusku uprostred občianskej vojny. Aby sa Legionári dostali do svojej novej vlasti, museli prejsť ťažko uveriteľnou cestou cez celú Sibír až k pobrežiu Tichého oceánu.

Každý hráč sa v tejto hre s historickou tematikou zhostí vedenia jednej za štyroch bojujúcich frakcií (legionári, bielogvardejci, červenoarmejci, čajky). Každá z nich má k dispozícii vlastný balíček postáv s unikátnymi schopnosťami. Vaše postavy majú vlastné príbehy a ich karty je možné ďalej vylepšovať a modifikovať. Komu z vás sa podarí podmaniť si konfliktom zmietanú Sibír?

 

Obsah hry:

60 veľkých kariet postáv, viac ako 40 kariet lokácií a zápletok, viac ako 50 priehľadných plastových kariet výstroja a bonusov a malusov, viac ako 30 priehľadných farebných plastových kariet omrzlín a zranení, 48 žetónov rozkazov, 8 zásten veliteľov, 60 plastových obalov na karty, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje