Escape Tales: The Awakening
Escape Tales: The Awakening je kooperatívna kartová hra založená na princípe únikových miestností (escape room). V tejto hre ale nie ste limitovaný časom, keďže hra je zameraná na príbeh, ktorý sa pred vami postupne odkrýva. V  Escape Tales: The Awakening sa z hráčov stáva postava s menom Sam, ktorého dcéra je už dva mesiace v kóme. Lekári nedokážu vysvetliť, čo sa s ňou deje, keďže je zdravá a nie je dôvod, aby bezvládne ležala v kóme. Sam je bezradný a hľadá pomoc na každej strane, čo ho privedie na stretnutie s podivíom Markom. Mark Samovi rozumie, pretože jeho syn bol kedysi v podobnej situácii, ale Mark ho prebudil. Dá Samovi strašidelne vyzerajúcu knihu, v ktorej je rituál nazývaný "Awakening" (Prebudenie). Varuje ho však, že na rituál sa musí duševne pripraviť, pretože počas neho sa dostane do inej dimenzie, kde by mal stretnúť svoju dcéru a zistiť, čo spôsobilo jej stav. Ak bude mať šťastie, svoju dcéru prebudí. Samova príprava trvala viac než týždeň. A teraz je pripravený vstúpiť dole do pivnice a vykonať rituál. Ale ste pripravení aj vy, hráči?  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
180-300 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
29,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Escape Tales: The Awakening je kooperatívna kartová hra založená na princípe únikových miestností (escape room). V tejto hre ale nie ste limitovaný časom, keďže hra je zameraná na príbeh, ktorý sa pred vami postupne odkrýva.

V  Escape Tales: The Awakening sa z hráčov stáva postava s menom Sam, ktorého dcéra je už dva mesiace v kóme. Lekári nedokážu vysvetliť, čo sa s ňou deje, keďže je zdravá a nie je dôvod, aby bezvládne ležala v kóme. Sam je bezradný a hľadá pomoc na každej strane, čo ho privedie na stretnutie s podivíom Markom. Mark Samovi rozumie, pretože jeho syn bol kedysi v podobnej situácii, ale Mark ho prebudil. Dá Samovi strašidelne vyzerajúcu knihu, v ktorej je rituál nazývaný "Awakening" (Prebudenie). Varuje ho však, že na rituál sa musí duševne pripraviť, pretože počas neho sa dostane do inej dimenzie, kde by mal stretnúť svoju dcéru a zistiť, čo spôsobilo jej stav. Ak bude mať šťastie, svoju dcéru prebudí. Samova príprava trvala viac než týždeň. A teraz je pripravený vstúpiť dole do pivnice a vykonať rituál. Ale ste pripravení aj vy, hráči?

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
180-300 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Jakub Caban, Matt Dembek, Bartosz Idzikowski
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje