Příšera týdne - kniha
Vďaka knihe Příšera týdne sa dostanete do urbánneho fantasy príbehu, kde sa ako hrdinovia snažíte zničiť a uloviť monštrá, ohrozujúce svet. Ide o dobrodružné RPG (hru na hrdinov), ktorého sa zúčastnia 2-5 hráči. Každé dobrodružstvo zvládnete za jedno posedenie. Systém je koncipovaný tak, aby každé sedenie fungovalo ako jeden diel televízneho seriálu, kde lovci čelia príšerám a nadprirodzeným bytostiam a spoločne vymýšľajú, ako ich poraziť. Máte na výber z 12 lovcov, pričom každý z nich má svoje jedinečné schopnosti, motiváciu a tiež príručku hrdinu. Vyberiete sa na lov podľa vzoru obľúbenej Buffy, lovkyne upírov, alebo zorganizujete federálne vyšetrovania ako Mulder a Scully z Aktov X? Možností je veľa a je len na vás, aký bude váš príbeh. Toto české vydanie vychádza z rozšírenej verzie knihy z roku 2015 a ponúka aj originálny obsah, ktorý nám dopraje náhľad za závoj tajomna aj v kulisách našich krajov, vďaka čomu tu nájdete napríklad príšery z ľudového folklóru ako sú vodníci a podobné bytosti.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
32,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vďaka knihe Příšera týdne sa dostanete do urbánneho fantasy príbehu, kde sa ako hrdinovia snažíte zničiť a uloviť monštrá, ohrozujúce svet. Ide o dobrodružné RPG (hru na hrdinov), ktorého sa zúčastnia 2-5 hráči.

Každé dobrodružstvo zvládnete za jedno posedenie. Systém je koncipovaný tak, aby každé sedenie fungovalo ako jeden diel televízneho seriálu, kde lovci čelia príšerám a nadprirodzeným bytostiam a spoločne vymýšľajú, ako ich poraziť. Máte na výber z 12 lovcov, pričom každý z nich má svoje jedinečné schopnosti, motiváciu a tiež príručku hrdinu. Vyberiete sa na lov podľa vzoru obľúbenej Buffy, lovkyne upírov, alebo zorganizujete federálne vyšetrovania ako Mulder a Scully z Aktov X? Možností je veľa a je len na vás, aký bude váš príbeh.

Toto české vydanie vychádza z rozšírenej verzie knihy z roku 2015 a ponúka aj originálny obsah, ktorý nám dopraje náhľad za závoj tajomna aj v kulisách našich krajov, vďaka čomu tu nájdete napríklad príšery z ľudového folklóru ako sú vodníci a podobné bytosti.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Michael Sands
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje