SideQuest: Nemesis - Úniková hra
SideQuest: Nemesis - Úniková hra, je "uniková" rébusovka od tvorcov série Escape Tales, ktorá sa však tentokrát odohráva v hernom svete Nemesis. Posádka kapitánky Jessicy Kowalskej dostala od korporácie novú ponuku. Loď nesúca vzácny náklad zrejme pred niekoľkými týždňami zmizla. Úloha bola na prvý pohľad jednoduchá: lokalizovať loď, posúdiť situáciu a uistiť sa, že náklad sa dostane na Zem. Posledný záznam v denníku bol však dosť znepokojujúci. Umelá inteligencia lode na palube odhalila mimozemské formy života a ticho na lodi má oveľa nepríjemnejšiu pachuť, ako inokedy... SideQuest: Nemesis ponúka strhujúce hádanky, zaujímavý scenár a množstvo náročných rozhodnutí, ktoré je potrebné robiť pod tlakom. Hra preverí vašu kreativitu, váš postreh a vašu otvorenú myseľ. Votrelci sa skrývajú v tme a absencia hluku je neznesiteľná. Dokončite svoju misiu a vyhnite sa kontaminácii za každú cenu!
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Cenu ešte nepoznáme
Očakávame
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

SideQuest: Nemesis - Úniková hra, je "uniková" rébusovka od tvorcov série Escape Tales, ktorá sa však tentokrát odohráva v hernom svete Nemesis.

Posádka kapitánky Jessicy Kowalskej dostala od korporácie novú ponuku. Loď nesúca vzácny náklad zrejme pred niekoľkými týždňami zmizla. Úloha bola na prvý pohľad jednoduchá: lokalizovať loď, posúdiť situáciu a uistiť sa, že náklad sa dostane na Zem. Posledný záznam v denníku bol však dosť znepokojujúci. Umelá inteligencia lode na palube odhalila mimozemské formy života a ticho na lodi má oveľa nepríjemnejšiu pachuť, ako inokedy...

SideQuest: Nemesis ponúka strhujúce hádanky, zaujímavý scenár a množstvo náročných rozhodnutí, ktoré je potrebné robiť pod tlakom. Hra preverí vašu kreativitu, váš postreh a vašu otvorenú myseľ. Votrelci sa skrývajú v tme a absencia hluku je neznesiteľná. Dokončite svoju misiu a vyhnite sa kontaminácii za každú cenu!

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jakub Caban, Bartosz Idzikowski
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje