Chronicles of Crime: 2400
Chronicles of Crime: 2400 je samostatne hrateľná verzia detektívnej hry Chronicles of Crime, (v češtine vyšla ako Kronika zločinu), ktorá využíva rovnaké mechanizmy, ale prináša aj nové vylepšenia. Táto hra sa odhráva v Paríži v roku 2400. Hráči predstavujú agentku Kaliu Lavel zo spoločnosti BelCor forces, elitnú agentúru so špeciálne trénovanými kybernetickými agentami. Kalia vždy túžila bojovať so zločinom, tak ako aj jej predkovia. No veľmi skoro zistila, že jej nadriadeným nejde ani tak o dobro ľudí ako skôr o vlastné zisky. Sklamaná z toho, vrátila svoj odznak a žije teraz v malom byte , zbavená väčšiny svojich kybernetických implantátov a snaží sa pomáhať, tým, ktorým nepomôže nikto iný.  V tomto novom svete, v ktorom po uliciach Paríža chodia androidi na nerozoznanie od ľudí a kybernetické implantáty sa stali súčasťou každodenného života sa však skrývajú pod blýskavými neónmi vyostrené sociálne konflikty a boj o moc medzi gangami i politickými extrémistami. Vyšetrovanie v meste budúcnosti bude plné napínavých zvratov. Neviete komu veriť, kto je človek a kto android? Využite všetky najnovšie technológie, na riešenie zločinov, získajte kybernetické implantáty, ktoré vám dajú nezvyčajné schopnosti, no musíte byť opatrní, pretože technológie nemusia byť vždy na vašej strane.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
25,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Chronicles of Crime: 2400 je samostatne hrateľná verzia detektívnej hry Chronicles of Crime, (v češtine vyšla ako Kronika zločinu), ktorá využíva rovnaké mechanizmy, ale prináša aj nové vylepšenia.

Táto hra sa odhráva v Paríži v roku 2400. Hráči predstavujú agentku Kaliu Lavel zo spoločnosti BelCor forces, elitnú agentúru so špeciálne trénovanými kybernetickými agentami. Kalia vždy túžila bojovať so zločinom, tak ako aj jej predkovia. No veľmi skoro zistila, že jej nadriadeným nejde ani tak o dobro ľudí ako skôr o vlastné zisky. Sklamaná z toho, vrátila svoj odznak a žije teraz v malom byte , zbavená väčšiny svojich kybernetických implantátov a snaží sa pomáhať, tým, ktorým nepomôže nikto iný. 

V tomto novom svete, v ktorom po uliciach Paríža chodia androidi na nerozoznanie od ľudí a kybernetické implantáty sa stali súčasťou každodenného života sa však skrývajú pod blýskavými neónmi vyostrené sociálne konflikty a boj o moc medzi gangami i politickými extrémistami. Vyšetrovanie v meste budúcnosti bude plné napínavých zvratov. Neviete komu veriť, kto je človek a kto android? Využite všetky najnovšie technológie, na riešenie zločinov, získajte kybernetické implantáty, ktoré vám dajú nezvyčajné schopnosti, no musíte byť opatrní, pretože technológie nemusia byť vždy na vašej strane.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
David Cicurel, Wojciech Grajkowski
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje