Carlton House & Queen's Park: Sherlock Holmes Consulting Detective
Vitajte v luxusnom, ale miestami aj nebezpečnom Carlton House. Užívajte si luxus, ktorý vám Carlton poskytne a popritom sa pokúste vyriešiť zopár vrážd. Alebo sa prejdite po nádhernom zelenom Queen´s parku. Ale dávajte si pozor na psov a príležitostné zločiny... Nechajte sa unášať prostredím a dobou, v ktorej žil ten najlepší detektív všetkých čias. Carlton House & Queen's Park: Sherlock Holmes Consulting Detective ponúka 10 nových prípadov v neprebádaných miestach viktoriánskeho Londýna.  Vybavený rannými novinami, mapou Londýna, zápisnikom a vaším logickým a dedukčným myslením, vyrážate do ulíc Londýna vyriešiť náročné záhady. Čo bude váš prvý krok? Návšteva inšpektora, kontrola miesta činu? Rozhodnutie je len na vás a každá stopa vás posunie bližšie k pravde. Odhaľte, kto ťahá za nitky, skontrolujte intrigy a odpovedzte na otázky. Na záver môžete porovnať vaše skóre so Sherlockom Holmesom. Zvládnete poraziť legendu medzi detektívmi?
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
45,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vitajte v luxusnom, ale miestami aj nebezpečnom Carlton House. Užívajte si luxus, ktorý vám Carlton poskytne a popritom sa pokúste vyriešiť zopár vrážd. Alebo sa prejdite po nádhernom zelenom Queen´s parku. Ale dávajte si pozor na psov a príležitostné zločiny... Nechajte sa unášať prostredím a dobou, v ktorej žil ten najlepší detektív všetkých čias.

Carlton House & Queen's Park: Sherlock Holmes Consulting Detective ponúka 10 nových prípadov v neprebádaných miestach viktoriánskeho Londýna. 
Vybavený rannými novinami, mapou Londýna, zápisnikom a vaším logickým a dedukčným myslením, vyrážate do ulíc Londýna vyriešiť náročné záhady. Čo bude váš prvý krok? Návšteva inšpektora, kontrola miesta činu? Rozhodnutie je len na vás a každá stopa vás posunie bližšie k pravde. Odhaľte, kto ťahá za nitky, skontrolujte intrigy a odpovedzte na otázky. Na záver môžete porovnať vaše skóre so Sherlockom Holmesom. Zvládnete poraziť legendu medzi detektívmi?
Parametre:
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Arnaud Demaegd, Neriac, Pascal Quidault
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje