Batman: Everybody lies
Batman: Everybody Lies je príbehová kooperatívna detektívna hra pre 2 až 4 hráčov, odohrávajúca sa v kulisách bohatého sveta kultových príbehov o Batmanovi! Hráči sa zhostia úloh štyroch kľúčových vyšetrovateľov – intuíciou obdareného novinára Warrena Spaceyho, húževnatej reportérky Vicki Valeovej, drsného detektíva Harveyho Bullocka alebo prefíkanej Catwoman – ktorí sú vtiahnutí do série záhadných udalostí odohrávajúcich sa v uliciach Gotham City! V priebehu hry hráči spolupracujú pri rozhodovaní počas vyšetrovania a snažia sa vyriešiť sériu náročných prípadov. Navštevujú známe miesta v Gotham City (Batcave, ústav Arkham Asylum, väznicu Blackgate a redakciu Gotham City Gazette) a stretávajú sa so známymi postavami Batman univerza (ako Batman, Penguin, Poison Ivy, Mr. Freeze, Scarecrow a ďalší) pri snahe získať čersvé stopy, identifikovať podozrivých a zhromaždiť dostatok informácií, ktoré pomôžu zachrániť Gotham City. Hra taktiež pridáva mechaniku tzv. skrytej agendy, ktorá každému hráčovi prideľuje jeho vlastné tajné ciele a jedinečné výherné podmienky na základe toho, akú DC postavu stvárňujú. Hra využíva množstvo fyzických a digitálnych herných komponentov – balíček kariet so základnými stopami a zápletkami, rôzne fyzické podklady a špeciálnu internetovú stránku s prístupom k zdrojom z archívov Gotham City Gazette a hráčom ponúka intenzívny herný zážitok. Batman: Everybody lies zároveň obsahuje tematickú lahôdku v podobe Scén, ktoré hru obohacujú o originálne komiksové ilustrácie, ktoré sú ako vytrhnuté zo stránok a panelov obľúbených komiksov. Batman: Everybody Lies, počnúc úvodným prológom určeným na oboznámenie hráčov s pravidlami hry, pokračuje v príbehu tromi veľkými prípadmi. Vyšetrenie každého z nich trvá približne 2-3 hodiny. Prípady je možné hrať samostatne ako nezávislé epizódy. Ak však hráči vylúskajú každý zo štyroch komplikovaných prípadov, odhalia majstrovský príbeh s epickým vyvrcholením!
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
120-180 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
41,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Batman: Everybody Lies je príbehová kooperatívna detektívna hra pre 2 až 4 hráčov, odohrávajúca sa v kulisách bohatého sveta kultových príbehov o Batmanovi!

Hráči sa zhostia úloh štyroch kľúčových vyšetrovateľov – intuíciou obdareného novinára Warrena Spaceyho, húževnatej reportérky Vicki Valeovej, drsného detektíva Harveyho Bullocka alebo prefíkanej Catwoman – ktorí sú vtiahnutí do série záhadných udalostí odohrávajúcich sa v uliciach Gotham City!

V priebehu hry hráči spolupracujú pri rozhodovaní počas vyšetrovania a snažia sa vyriešiť sériu náročných prípadov. Navštevujú známe miesta v Gotham City (Batcave, ústav Arkham Asylum, väznicu Blackgate a redakciu Gotham City Gazette) a stretávajú sa so známymi postavami Batman univerza (ako Batman, Penguin, Poison Ivy, Mr. Freeze, Scarecrow a ďalší) pri snahe získať čersvé stopy, identifikovať podozrivých a zhromaždiť dostatok informácií, ktoré pomôžu zachrániť Gotham City.

Hra taktiež pridáva mechaniku tzv. skrytej agendy, ktorá každému hráčovi prideľuje jeho vlastné tajné ciele a jedinečné výherné podmienky na základe toho, akú DC postavu stvárňujú.

Hra využíva množstvo fyzických a digitálnych herných komponentov – balíček kariet so základnými stopami a zápletkami, rôzne fyzické podklady a špeciálnu internetovú stránku s prístupom k zdrojom z archívov Gotham City Gazette a hráčom ponúka intenzívny herný zážitok. Batman: Everybody lies zároveň obsahuje tematickú lahôdku v podobe Scén, ktoré hru obohacujú o originálne komiksové ilustrácie, ktoré sú ako vytrhnuté zo stránok a panelov obľúbených komiksov.

Batman: Everybody Lies, počnúc úvodným prológom určeným na oboznámenie hráčov s pravidlami hry, pokračuje v príbehu tromi veľkými prípadmi. Vyšetrenie každého z nich trvá približne 2-3 hodiny. Prípady je možné hrať samostatne ako nezávislé epizódy. Ak však hráči vylúskajú každý zo štyroch komplikovaných prípadov, odhalia majstrovský príbeh s epickým vyvrcholením!

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
120-180 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Weronika Spyra, Ignacy Trzewiczek
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje