Dune: House Secrets
Dune: House Secrets je kooperatívna hra, ktorá vychádza z vydarenej detektívnej hry Detektiv: Po stopách zločinu. Tentokrát vás však príbeh vrhne priamo do víru dramatických udalostí na púštnej planéte Arrakis, na Dunu. Tu, v úlohe rebelov budete musieť plniť rôzne misie, pri plnení ktorých budete mať len obmedzené množstvo zdrojov a hlavne času. . Budete preskúmavať rozličné miesta tejto záhadnej planéty, prekonávať nástrahy a spoločne sa rozhodovať  a usmerňovať, akým smerom sa váš príbeh bude uberať. Počas hry na vás čaká práca nielen s fyzickými materiálmi - kartami, rôznymi tlačenými dokumentami, ale aj s webovou aplikáciu, kde nájdete mnoho ďalších potrebných zdrojov a videozáznamov. Hra obsahuje okrem úvodného prológu tri ďalšie príbehy, ktoré každé zaberie asi tak 2-3 hodiny herného času. V každej epizóde dostanete k dispozícii niekoľko bodov skúseností, ktorými môžete vylepšiť svoje postavy a otvoriť si tak do budúcna nové možnosti. Jednotlivé príbeh sa dajú hrať aj samostatne, ale spoločne predstavujú jeden veľký príbeh s epickým zakončením, na ktorý by v budúcnosti mali nadväzovať ďalšie hry, ktoré vydavateľstvo Portal chystá. Malo by sa jednať o epickú trilógiu zo sveta Duny.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90-180 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
36,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Dune: House Secrets je kooperatívna hra, ktorá vychádza z vydarenej detektívnej hry Detektiv: Po stopách zločinu. Tentokrát vás však príbeh vrhne priamo do víru dramatických udalostí na púštnej planéte Arrakis, na Dunu. Tu, v úlohe rebelov budete musieť plniť rôzne misie, pri plnení ktorých budete mať len obmedzené množstvo zdrojov a hlavne času. . Budete preskúmavať rozličné miesta tejto záhadnej planéty, prekonávať nástrahy a spoločne sa rozhodovať  a usmerňovať, akým smerom sa váš príbeh bude uberať. Počas hry na vás čaká práca nielen s fyzickými materiálmi - kartami, rôznymi tlačenými dokumentami, ale aj s webovou aplikáciu, kde nájdete mnoho ďalších potrebných zdrojov a videozáznamov.

Hra obsahuje okrem úvodného prológu tri ďalšie príbehy, ktoré každé zaberie asi tak 2-3 hodiny herného času. V každej epizóde dostanete k dispozícii niekoľko bodov skúseností, ktorými môžete vylepšiť svoje postavy a otvoriť si tak do budúcna nové možnosti. Jednotlivé príbeh sa dajú hrať aj samostatne, ale spoločne predstavujú jeden veľký príbeh s epickým zakončením, na ktorý by v budúcnosti mali nadväzovať ďalšie hry, ktoré vydavateľstvo Portal chystá. Malo by sa jednať o epickú trilógiu zo sveta Duny.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
90-180 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jakub Poczęty, Przemysław Rymer, Ignacy Trzewiczek
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje