Detektiv: Po stopách zločinu
V kooperatívnej hre Detektiv: Po stopách zločinu sa stanete vyšetrovateľom novovzniknutej agentúry Antares. Vašou úlohou bude vyriešiť päť samostatných prípadov, ktoré po vyriešení vytvoria jeden súvislý príbeh. Aby ste prípady vyriešili, musíte pátrať v archívoch, navštíviť miesta činu, pozorne si prezrieť pitevné správy, vypočuť svedkov a hľadať v policajných databázach. Z nazbieraných informácií a dôkazov by ste mali zistiť kto, koho, ako a pod. Na konci každého jedného prípadu budete musieť zadať do počítačovej databázy odpovede na otázky nadriadených. A ak sa vám podarí odpovedať správne, prípad bude uzavretý, vy pochválený a páchateľ potrestaný.  Databáza funguje online, takže pri riešení prípadov potrebujete mať prístup k počítaču, alebo aspoň k telefónu s prístupom na internet. Každý prípad vám zaberie približne 3 hodiny času.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
120-180 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
46,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V kooperatívnej hre Detektiv: Po stopách zločinu sa stanete vyšetrovateľom novovzniknutej agentúry Antares. Vašou úlohou bude vyriešiť päť samostatných prípadov, ktoré po vyriešení vytvoria jeden súvislý príbeh. Aby ste prípady vyriešili, musíte pátrať v archívoch, navštíviť miesta činu, pozorne si prezrieť pitevné správy, vypočuť svedkov a hľadať v policajných databázach. Z nazbieraných informácií a dôkazov by ste mali zistiť kto, koho, ako a pod. Na konci každého jedného prípadu budete musieť zadať do počítačovej databázy odpovede na otázky nadriadených. A ak sa vám podarí odpovedať správne, prípad bude uzavretý, vy pochválený a páchateľ potrestaný. 

Databáza funguje online, takže pri riešení prípadov potrebujete mať prístup k počítaču, alebo aspoň k telefónu s prístupom na internet. Každý prípad vám zaberie približne 3 hodiny času.

Obsah hry:
  • 180 kariet
  • 5 dosiek vyšetrovateľov
  • 1 herný plán
  • žetóny schopností a stresu
  • pravidlá

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
120-180 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Przemysław Rymer, Ignacy Trzewiczek, Jakub Łapot
Rok vydania:
2018
Hodnotenie hry
Rebecca Valentova
31.10.2023
Jedna z najlepších hier čo sme doma hrali, a to sme sa toho nahrali!! Výborne vymyslené, rytme lepšie pripravené. Potrápi mozgové závity, človek musí sám rozmýšľať, nedostane s k ľahkým riešeniam a nekonečným nápovedám. Karty na seba nadväzujú, v hre sa ľahko orientuje a skutočne sme sa pri hraní vcítili do role vyšetrovateľov. Odporúčame kresliť si myšlienkové mapy, bez toho by sme sa ďalej nepohli. Škoda, že podivných hier nie je viac, zhltli sme to za dva týždne! Vrelo odporúčam každ´emu, kto sa chce trochu potrápiť a cítiť sa ako pravý vyšetrovací tím.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje