Detective Stories Case 3 - Still Lake
Detective Stories Case 3 - Still Lake je strhujúcou detektívnou hrou v ktorej sa 1-6 hráčov snaží rozlúsknuť tajomstvo nálezu mŕtveho futbalistu. Prípad obostierajú podivné okolnosti a indície ukazujú na rôzne smery. Hviezdny futbalista prestúpil za podivných okolností do Nemecka. Krátko po prestupe bolo jeho telo nájdené uprostred jazera. Išlo o nehodu, alebo je prípad súčasťou väčšej hry a šlo o chladnokrvnú vraždu?   Dôkladne preštudujte dôkazový materiál, nájdite chýbajúce stopy, vypočujte možných svedkov, či podozrivých, príďte na kĺb záhade a pomôžte polícii vyriešiť tento ťažký prípad. Hra je navrhnutá ako skutočný kriminálny prípad a používa vyšetrovacie techniky podobné tým, ktoré používa polícia v reálnom živote.   Hru je možné hrať v kooperatívnom, ale aj v kompetitívnom režime, pričom sa hráči rozdelelia do tímov a súťažia o to, kto ako prvý vylúšti komplikovaný prípad.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
90-270 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
19,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Detective Stories Case 3 - Still Lake je strhujúcou detektívnou hrou v ktorej sa 1-6 hráčov snaží rozlúsknuť tajomstvo nálezu mŕtveho futbalistu.

Prípad obostierajú podivné okolnosti a indície ukazujú na rôzne smery. Hviezdny futbalista prestúpil za podivných okolností do Nemecka. Krátko po prestupe bolo jeho telo nájdené uprostred jazera. Išlo o nehodu, alebo je prípad súčasťou väčšej hry a šlo o chladnokrvnú vraždu?  

Dôkladne preštudujte dôkazový materiál, nájdite chýbajúce stopy, vypočujte možných svedkov, či podozrivých, príďte na kĺb záhade a pomôžte polícii vyriešiť tento ťažký prípad.

Hra je navrhnutá ako skutočný kriminálny prípad a používa vyšetrovacie techniky podobné tým, ktoré používa polícia v reálnom živote.

 

Hru je možné hrať v kooperatívnom, ale aj v kompetitívnom režime, pričom sa hráči rozdelelia do tímov a súťažia o to, kto ako prvý vylúšti komplikovaný prípad.

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
90-270 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje