Detective Stories: Case 1 - The Fire in Adlerstein
Detective Stories: Case 1 - The Fire in Adlerstein je strhujúcou detektívnou hrou v ktorej sa 1-8 hráčov snaží rozlúsknuť tajomstvo ničivého smrtonosného požiaru! Skúste sa zahrať na skutočného detektíva a zistiť, čo sa stalo. Polícia obvinila novinára, že spôsobil požiar a kvôli tomu aj smrť. On však zozbieral rozsiahly materiál, ukazujúci na jeho nevinu. Dôkladne preštudujte dôkazový materiál, nájdite chýbajúce stopy, vypočujte možných svedkov, či podozrivých, príďte na kĺb záhade a pomôžte polícii vyriešiť tento ťažký prípad. Hra je navrhnutá ako skutočný kriminálny prípad a používa vyšetrovacie techniky podobné tým, ktoré používa polícia v reálnom živote. Hru je možné hrať v kooperatívnom, ale aj v kompetitívnom režime, pričom sa hráči rozdelelia do tímov a súťažia o to, kto ako prvý vylúšti komplikovaný prípad.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
19,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Detective Stories: Case 1 - The Fire in Adlerstein je strhujúcou detektívnou hrou v ktorej sa 1-8 hráčov snaží rozlúsknuť tajomstvo ničivého smrtonosného požiaru!

Skúste sa zahrať na skutočného detektíva a zistiť, čo sa stalo. Polícia obvinila novinára, že spôsobil požiar a kvôli tomu aj smrť. On však zozbieral rozsiahly materiál, ukazujúci na jeho nevinu.

Dôkladne preštudujte dôkazový materiál, nájdite chýbajúce stopy, vypočujte možných svedkov, či podozrivých, príďte na kĺb záhade a pomôžte polícii vyriešiť tento ťažký prípad.

Hra je navrhnutá ako skutočný kriminálny prípad a používa vyšetrovacie techniky podobné tým, ktoré používa polícia v reálnom živote.

Hru je možné hrať v kooperatívnom, ale aj v kompetitívnom režime, pričom sa hráči rozdelelia do tímov a súťažia o to, kto ako prvý vylúšti komplikovaný prípad.

Parametre:
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
G. Shugol, Ch. Kossendey, A. Krys
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje