Odložené případy (Cold Case): Smrtící příběh
Odložené případy (Cold Case): Smrtící příběh je strhujúcou detektívnou hrou v ktorej 1-4 hráči spolupracujú na vyšetrovaní hrozného zločinu, desaťročia mátajúceho ospalé anglické mestečko Camdale. Dôkladne preštudujte archívne materiály, nájdite chýbajúce stopy, vypočujte možných svedkov, či podozrivých a príďte na kĺb záhadnej vraždy miestneho novinára. Čo sa pred rokmi udialo v lesoch Finden Hall? Pichol novinár pri svojej práci do osieho hniezda a rozkrútil kolobeh udalostí vedúcich k jeho smrti, alebo šlo o osobné nezhody, či treba hľadať motív úplne inde? V prípade, že považujete prípad za rozlúsknutý, navštívte internetovú stránku vydavateľa a odpoveďte na niekoľko otázok, aby ste zistili, či bolo vaše vyšetrovanie úspešné.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
11,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Odložené případy (Cold Case): Smrtící příběh je strhujúcou detektívnou hrou v ktorej 1-4 hráči spolupracujú na vyšetrovaní hrozného zločinu, desaťročia mátajúceho ospalé anglické mestečko Camdale.

Dôkladne preštudujte archívne materiály, nájdite chýbajúce stopy, vypočujte možných svedkov, či podozrivých a príďte na kĺb záhadnej vraždy miestneho novinára. Čo sa pred rokmi udialo v lesoch Finden Hall? Pichol novinár pri svojej práci do osieho hniezda a rozkrútil kolobeh udalostí vedúcich k jeho smrti, alebo šlo o osobné nezhody, či treba hľadať motív úplne inde?

V prípade, že považujete prípad za rozlúsknutý, navštívte internetovú stránku vydavateľa a odpoveďte na niekoľko otázok, aby ste zistili, či bolo vaše vyšetrovanie úspešné.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje