Odložené případy (Cold Case): Vražda s úroky
Odložené případy (Cold Case): Vraždy s úroky je napínavou detektívnou hrou, v ktorej sa 1-4 hráči pokúšajú vyriešiť staré vraždy v ospalom írskom mestečku, ktorých tieň nedá miestnym obyvateľom roky spávať. V roku 2003 na otravu zomreli dvaja zamestnanci miestnej banky - Dave Connelly a Clare O'Callaghan. Polícii sa nikdy nepodarilo odhaliť meno ich možného vraha, podarí sa to vám? Dôkladne preštudujte všetky archívne materiály, kombinujte ich, hľadajte chýbajúce stopy a vypočujte podozrivých, alebo svedkov. Aký mohol byť motív vraždy? Použite postupy, ktoré sa podobajú na skutočné vyšetrovanie podobných prípadov, aby ste to zistili. V prípade, že považujete prípad za rozlúsknutý, navštívte internetovú stránku vydavateľa a odpovedzte na niekoľko otázok, aby ste zistili, či bolo vaše vyšetrovanie úspešné.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
11,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Odložené případy (Cold Case): Vraždy s úroky je napínavou detektívnou hrou, v ktorej sa 1-4 hráči pokúšajú vyriešiť staré vraždy v ospalom írskom mestečku, ktorých tieň nedá miestnym obyvateľom roky spávať.

V roku 2003 na otravu zomreli dvaja zamestnanci miestnej banky - Dave Connelly a Clare O'Callaghan. Polícii sa nikdy nepodarilo odhaliť meno ich možného vraha, podarí sa to vám?

Dôkladne preštudujte všetky archívne materiály, kombinujte ich, hľadajte chýbajúce stopy a vypočujte podozrivých, alebo svedkov. Aký mohol byť motív vraždy? Použite postupy, ktoré sa podobajú na skutočné vyšetrovanie podobných prípadov, aby ste to zistili.

V prípade, že považujete prípad za rozlúsknutý, navštívte internetovú stránku vydavateľa a odpovedzte na niekoľko otázok, aby ste zistili, či bolo vaše vyšetrovanie úspešné.

Obsah hry:

policajné poznámky, výstrižok z novín, miestnu mapu, fotografie a výsluchy podozrivých, kapitolu zo sprievodcu, nemocničné, laboratórne a policajné správy, priania k narodeninám, potvrdenku, ručne písané poznámky, fotografie z miesta činu, bankové dokumenty, vodičský preukaz, záznam z priemyselnej kamery a ďalšie dôkazy

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje