Odložené případy (Cold Case): Špetka vraždy
Odložené případy (cold case): Špetka vraždy je napínavou detektívnou hrou, v ktorej sa 1-4 hráči pokúšajú vyriešiť vraždu v malebnom anglickom meste Melmbury, ktorej tieň nedá miestnym obyvateľom roky spávať. V lete 1983 sa Harold Green, člen komunity, chystal na letnú kostolnú slávnosť. Žiaľ, nikdy na ňu nedorazil a tak ho išli ostatní členovia komunity hľadať. Pátranie dopadlo úspešne a Harolda nakoniec našli – šlo však už iba o jeho mŕtve telo. Dôkladne preštudujte všetky archívne materiály, kombinujte ich, hľadajte chýbajúce stopy a vypočujte podozrivých, alebo svedkov. Aký mohol byť motív vraždy pána Greena? Použite postupy, ktoré sa podobajú na skutočné vyšetrovanie podobných prípadov, aby ste to zistili. V prípade, že považujete prípad za rozlúsknutý, navštívte internetovú stránku vydavateľa a odpovedzte na niekoľko otázok, aby ste zistili, či bolo vaše vyšetrovanie úspešné.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
11,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Odložené případy (cold case): Špetka vraždy je napínavou detektívnou hrou, v ktorej sa 1-4 hráči pokúšajú vyriešiť vraždu v malebnom anglickom meste Melmbury, ktorej tieň nedá miestnym obyvateľom roky spávať.

V lete 1983 sa Harold Green, člen komunity, chystal na letnú kostolnú slávnosť. Žiaľ, nikdy na ňu nedorazil a tak ho išli ostatní členovia komunity hľadať. Pátranie dopadlo úspešne a Harolda nakoniec našli – šlo však už iba o jeho mŕtve telo.

Dôkladne preštudujte všetky archívne materiály, kombinujte ich, hľadajte chýbajúce stopy a vypočujte podozrivých, alebo svedkov. Aký mohol byť motív vraždy pána Greena? Použite postupy, ktoré sa podobajú na skutočné vyšetrovanie podobných prípadov, aby ste to zistili.

V prípade, že považujete prípad za rozlúsknutý, navštívte internetovú stránku vydavateľa a odpovedzte na niekoľko otázok, aby ste zistili, či bolo vaše vyšetrovanie úspešné.

Obsah hry:

Policajné poznámky, výstrižky z novín, miestna mapa, fotografie podozrivých a zápisy z ich výsluchov, výpovede svedkov, fotografie miesta činu a policajný protokol, plány pôdorysov, materiály ku slávnosti, pitevný protokol, previerku minulosti, spravodajstvo, cestovný poriadok autobusu, hlásenie poistnej udalosti, záznam hovorov na policajnej linke, záber z kamerového systému

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje