EXIT Úniková hra - Temný hřbitov
Podľa prastarej legendy musíte práve dnes v noci, keď má mesiac špeciálne postavenie, nájsť poklad ukrytý v hrobke sira Reginalda. Poponáhľajte sa na temný cintorín, pretože na vyriešenie hádanky a získanie mimoriadne vzácneho rubínu máte málo času! Zvládnu to vaše nervy? V hre EXIT Úniková hra - Temný hřbitov budete postupovať podľa kariet s úlohami a rébusmi, pomôžu vám nápovedy a odpovede. To, či ste na dobrej ceste, vám pomôže rozlúštiť dešifrovací kotúč. Hra je určená na jedno hranie pre 1 až 4 hráčov a je odporúčaná pre pokročilých hráčov EXIT hier. Hry EXIT: Úniková hra získali v nemeckom originále prestížne ocenenie Spiel des Jahres 2017. Môžete si tak byť istí, že vás čaká vynikajúci herný zážitok.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
14,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Podľa prastarej legendy musíte práve dnes v noci, keď má mesiac špeciálne postavenie, nájsť poklad ukrytý v hrobke sira Reginalda. Poponáhľajte sa na temný cintorín, pretože na vyriešenie hádanky a získanie mimoriadne vzácneho rubínu máte málo času! Zvládnu to vaše nervy?

V hre EXIT Úniková hra - Temný hřbitov budete postupovať podľa kariet s úlohami a rébusmi, pomôžu vám nápovedy a odpovede. To, či ste na dobrej ceste, vám pomôže rozlúštiť dešifrovací kotúč. Hra je určená na jedno hranie pre 1 až 4 hráčov a je odporúčaná pre pokročilých hráčov EXIT hier.

Hry EXIT: Úniková hra získali v nemeckom originále prestížne ocenenie Spiel des Jahres 2017. Môžete si tak byť istí, že vás čaká vynikajúci herný zážitok.

Obsah hry:

85 kariet

1 zápisník

3 zvláštne predmety

dešifrovací kotúč

pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje