Adventure Games: Grand hotel Abaddon CZ
V hre Adventure Games: Grand Hotel Abaddon chcete preskúmať, aké prazvláštne udalosti sa odohrávajú v opustenom, no stále veľkolepom hotely. Vkĺznete do svojej úlohy v rámci skupiny, budete sledovať stopy a rozhodovať, ako by mala dobrodružná hra pokračovať! Preskúmajte miesta, kombinujte predmety a zažite príbehy v sérii kooperatívnych Adventure Games hier. V každom z týchto titulov je hráčom prezentovaný tajomný príbeh, ktorý musia v priebehu hry rozlúštiť. Pri spoločnej práci hráči skúmajú spoločné oblasti, rozprávajú sa s ľuďmi, hľadajú stopy a kombinujú rôzne predmety, aby odhalili tajomstvo príbehu. Podľa toho, aké rozhodnutia hráči urobia, sa priebeh histórie mení a už niet cesty späť! Na rozdiel od kooperatívnej série EXIT: The Game sa tituly v tejto sérii zameriavajú na rozprávanie a objavovanie príbehu bez časového tlaku. To znamená, že počas hry možno zažiť mnoho rôznych ciest, pričom na objavenie čaká viac ako jedno správne riešenie príbehu. Každý titul pozostáva z troch kapitol, pričom každá trvá približne 75 minút. Nič sa nezničí, takže hry je možné hrať viackrát.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
17,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre Adventure Games: Grand Hotel Abaddon chcete preskúmať, aké prazvláštne udalosti sa odohrávajú v opustenom, no stále veľkolepom hotely. Vkĺznete do svojej úlohy v rámci skupiny, budete sledovať stopy a rozhodovať, ako by mala dobrodružná hra pokračovať!

Preskúmajte miesta, kombinujte predmety a zažite príbehy v sérii kooperatívnych Adventure Games hier. V každom z týchto titulov je hráčom prezentovaný tajomný príbeh, ktorý musia v priebehu hry rozlúštiť. Pri spoločnej práci hráči skúmajú spoločné oblasti, rozprávajú sa s ľuďmi, hľadajú stopy a kombinujú rôzne predmety, aby odhalili tajomstvo príbehu. Podľa toho, aké rozhodnutia hráči urobia, sa priebeh histórie mení a už niet cesty späť!

Na rozdiel od kooperatívnej série EXIT: The Game sa tituly v tejto sérii zameriavajú na rozprávanie a objavovanie príbehu bez časového tlaku. To znamená, že počas hry možno zažiť mnoho rôznych ciest, pričom na objavenie čaká viac ako jedno správne riešenie príbehu. Každý titul pozostáva z troch kapitol, pričom každá trvá približne 75 minút. Nič sa nezničí, takže hry je možné hrať viackrát.

Obsah hry:

110 kariet dobrodružstva

18 kariet lokácií

47 žetónov

4 stojany

kniha dobrodružstva

návod ku hre

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Hodnotenie hry
Mirka
13.10.2023
Veľmi pekná detektívna príbehovka, kde je veľmi dôležitá spolupráca. Máme všetky 4, a po určitom čase (2rokoch)- sa dajú hrať znova
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje