Adventure Games: Žalář CZ
Prebudili ste sa vo vlhkom žalári. Na prvý pohľad sa zdá byť nemožné nájsť cestu von na slobodu. Nikto z vás si totiž nepamätá, čo sa vlastne stalo a ako ste sa tam ocitli... Musíte preskúmať miestnosti, kombinovať predmety, hľadať stopy a hovoriť s ľuďmi a možno sa vám podarí uniknúť tak, aby vás nechytili. Kooperatívna hra Adventure Games prináša jedinečný herný zážitok. Hra prepája únikové hry so silným príbehom a prvkami hier na hrdinov. Každý hráč totiž predstavuje konkrétnu postavu a výsledok niektorých akcií závisí od toho, kde akciu vykonáva. Niekde sa totiž viac hodí sila, niekde dôvtip a inde všímavosť.  Príbeh Žalář je rozdelený na tri na sebe nadväzujúce časti. Každá z nich trvá zhruba 75 minút. Pri tejto hre sa určite nebudete nudiť. Hra je síce jednorázová, ale herný materiál ostane neporušený, takže s ňou môžete po dohraní urobiť radosť aj svojim kamarátom. 
Odporúčaný vek:
16 rokov
Dĺžka hry:
75 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
15,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Prebudili ste sa vo vlhkom žalári. Na prvý pohľad sa zdá byť nemožné nájsť cestu von na slobodu. Nikto z vás si totiž nepamätá, čo sa vlastne stalo a ako ste sa tam ocitli...

Musíte preskúmať miestnosti, kombinovať predmety, hľadať stopy a hovoriť s ľuďmi a možno sa vám podarí uniknúť tak, aby vás nechytili.

Kooperatívna hra Adventure Games prináša jedinečný herný zážitok. Hra prepája únikové hry so silným príbehom a prvkami hier na hrdinov. Každý hráč totiž predstavuje konkrétnu postavu a výsledok niektorých akcií závisí od toho, kde akciu vykonáva. Niekde sa totiž viac hodí sila, niekde dôvtip a inde všímavosť. 

Príbeh Žalář je rozdelený na tri na sebe nadväzujúce časti. Každá z nich trvá zhruba 75 minút. Pri tejto hre sa určite nebudete nudiť. Hra je síce jednorázová, ale herný materiál ostane neporušený, takže s ňou môžete po dohraní urobiť radosť aj svojim kamarátom. 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
75 min.
Odporúčaný vek:
16+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Matthew Dunstan, Phil Walker-Harding
Rok vydania:
2019
Hodnotenie hry
Mirka
13.10.2023
Skvelá detektívna príbehovka. Potrápi závity aj logiku! Túto sme hrali ako prvú (z tých 4, ktoré zatiaľ vydali) a zatiaľ táto z nich bola najlepšia! Odporúčam!
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje