EXIT Úniková hra - Opuštěná chata
Únik zo šedivej reality môže byť hračka, úspešná úniková hra EXIT je toho dôkazom. Scenár Opuštěná chata vás postaví pred riešenie napínavej situácie, kedy sa vám cestou na dovolenku pokazí auto. Nocľah sice najdete, ale ráno sa prebudíte so zistením, že je zamknuté a majiteľ opustenej chaty asi nebude žiadny ľudomil. Zapojte s priateľmi svoju bystrú myseľ a pokúste sa dostať von, skôr ako sa neznámy vráti! Scenár vám budú odkrývať karty s úlohami a rébusmi, nápovedami a odpoveďami. Či postupujete správne si môžete overiť na špeciálnom dešifrovacom kotúči. Hra je vytvorená na jedno zahranie pre 1 až 4 hráčov. Hry zo série EXIT: Únikové hry získali v nemeckom originále prestížne ocenenie Spiel des Jahres 2017. Môžete si tak byť istí, že vás čaká skutočne výnimočný herný zážitok. Scenár Opuštěná chata je z kolekcie 3 hier EXIT najjednoduchší, náročnejší je potom Tajná laboratoř a najťažší Faraonova hrobka.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
14,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Únik zo šedivej reality môže byť hračka, úspešná úniková hra EXIT je toho dôkazom. Scenár Opuštěná chata vás postaví pred riešenie napínavej situácie, kedy sa vám cestou na dovolenku pokazí auto. Nocľah sice najdete, ale ráno sa prebudíte so zistením, že je zamknuté a majiteľ opustenej chaty asi nebude žiadny ľudomil. Zapojte s priateľmi svoju bystrú myseľ a pokúste sa dostať von, skôr ako sa neznámy vráti!

Scenár vám budú odkrývať karty s úlohami a rébusmi, nápovedami a odpoveďami. Či postupujete správne si môžete overiť na špeciálnom dešifrovacom kotúči. Hra je vytvorená na jedno zahranie pre 1 až 4 hráčov.

Hry zo série EXIT: Únikové hry získali v nemeckom originále prestížne ocenenie Spiel des Jahres 2017. Môžete si tak byť istí, že vás čaká skutočne výnimočný herný zážitok. Scenár Opuštěná chata je z kolekcie 3 hier EXIT najjednoduchší, náročnejší je potom Tajná laboratoř a najťažší Faraonova hrobka.

Obsah hry:

86 kariet (23 rébusových, 30 s odpoveďou, 33 s nápovedou), 3 zvláštne predmety, 1 návštevná kniha, 1 dešifrovací kotúč, CZ a SK pravidlá.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2017
Hodnotenie hry
zs
21.1.2018
Toto je zatial (01/2018) najlepsia EXIT hra, zo vsetkych troch. tejto by som dal hodnotenie 95% a ostatnym 90%, takze urcite sa oplati vyskusat kazdu. Hral som vsetky tri a niekedy Vam uz nieco napadne kvoli skusenostiam z predoslych, ale bal som sa, ze to bude cez kopirak - nie je to tak. Je to dobra praca, uzijete si kazdu jednu. Odporucam
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje