EXIT Úniková hra - Tajná laboratoř
Máte pocit, že vo vašom každodennom živote už nefunguje chémia? V úspešnej únikovej hre EXIT so scenárom Tajná laboratoř to bude presna naopak. Vlastne ste sa len chceli zúčastniť lekárskeho výskumu a trošku si privyrobiť. Dostavíte sa na určené miesto, vstúpite do moderného laboratória...a odrazu strácate vedomie. Keď sa preberiete, ste sami, je zamknuté a vy sa z miestnosti plnej nebezpečných chemických látok musíte dostať von. V hre budete postupovať podľa kariet s úlohami a rébusmi, pomôžu vám nápovedy a odpovede. To, či ste na dobrej ceste, vám pomôže rozlúštiť dešifrovací kotúč. Hra je určená na jedno hranie pre skupinku až 4 hráčov. Hry EXIT: Úniková hra získali v nemeckom originále prestížne ocenenie Spiel des Jahres 2017. Môžete si tak byť istí, že vás čaká vynikajúci herný zážitok. V kolekcii 3 hier EXIT je scenár Tajná laboratoř zlatou strednou cestou medi náročnejšou Faraonovou hrobkou a jednoduchšou Opustenou chatou.  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
14,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Máte pocit, že vo vašom každodennom živote už nefunguje chémia? V úspešnej únikovej hre EXIT so scenárom Tajná laboratoř to bude presna naopak. Vlastne ste sa len chceli zúčastniť lekárskeho výskumu a trošku si privyrobiť. Dostavíte sa na určené miesto, vstúpite do moderného laboratória...a odrazu strácate vedomie. Keď sa preberiete, ste sami, je zamknuté a vy sa z miestnosti plnej nebezpečných chemických látok musíte dostať von.

V hre budete postupovať podľa kariet s úlohami a rébusmi, pomôžu vám nápovedy a odpovede. To, či ste na dobrej ceste, vám pomôže rozlúštiť dešifrovací kotúč. Hra je určená na jedno hranie pre skupinku až 4 hráčov.

Hry EXIT: Úniková hra získali v nemeckom originále prestížne ocenenie Spiel des Jahres 2017. Môžete si tak byť istí, že vás čaká vynikajúci herný zážitok. V kolekcii 3 hier EXIT je scenár Tajná laboratoř zlatou strednou cestou medi náročnejšou Faraonovou hrobkou a jednoduchšou Opustenou chatou.

 

Obsah hry:

85 kariet (24 rébusových, 30 s odpoveďou, 31 s nápovedou), 2 zvláštne predmety (zelený, červený), 1 zápisník, 1 dešifrovací kotúč, CZ a SK pravidlá.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2017
Hodnotenie hry
zs
21.1.2018
Hodnotenie tak 90%, je to naozaj velmi dobra unikova hra. Hral som doterajsie vsetky tri a niekedy Vam uz nieco napadne kvoli skusenostiam z predoslych, ale bal som sa, ze to bude cez kopirak - nie je to tak. Je to dobra praca, uzijete si kazdu jednu. Odporucam.
Kikus
14.7.2019
Hrali sme vsetkych 8 "Exitov". Najlepšie by som ohodnotila 1. "Tajné laboratórium" 2. "Opustená chata" 3. "Faraónova hrobka" Všetky obsahuju zaujímavé rebusy strednej úrovni. "Zapovezeny hrad" nás veru potrapil a bez napovedy sme sa nepohli. V "Zapomenutom ostrove" sme podľa riešenia zadali nesprávny kód, avšak aj napriek tomu nás to doviedlo na správnu "modrú" kartičku :O Je tam buď chyba, alebo sme sa pomýlili tak, že to náhodou vyšlo správne :D Hrala som aj Escape Room, ale v porovnani s Exit unikovkami jednoznačne odporúčam ktorýkoľvek Exit.
Zuzka
10.3.2020
Neviem či to bolo len našou hrou ale naše balenie obsahovalo tlačové chyby, čiže aj keď naše riešenia boli správne, nesedeli s odpoveďami alebo nedávali zmysel. Zrejme bol zle natlačený kotúč so symbolmi.
3 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje