Únikovka - Zkáza Londýna
Zachráňte mesto v malej kartovej hre Únikovka - Zkáza Londýna! Tajný agent si vybral práve vás ako tých najlepších detektívov zo Scotland Yardu na nebezpečnú misiu s najvyššou prioritou. Londýn je v ohrození a je len na vás, či sa dočká zajtrajška. Podarí sa vám nájsť všetky štyry zariadenia a deaktivovať ich ešte pred polnocou? Osud Londýna je vo vašich rukách! Únikovka je kartový variant populárnych únikových hier, v ktorých sa skupina ľudí (priateľov, kolegov) nechá zamknúť v jednej miestnosti plnej rébusov a hádaniek a snaží sa ich v časovom limite vyriešiť a spoločne uniknúť.  Hráči spoločne prechádzajú balíčkom kariet. Postupne sa im odhaľujú nové pravidlá a rébusy. Na niektorých kartách sú hlavolamy, na niektorých nápovedy, alebo ďalšie predmety, ktoré vyhodnotíte neskôr.  Buď uniknete z miestnosti všetci a vyhráte, alebo to nestihnete v časovom limite a prehráte.  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
40 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
11,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zachráňte mesto v malej kartovej hre Únikovka - Zkáza Londýna!

Tajný agent si vybral práve vás ako tých najlepších detektívov zo Scotland Yardu na nebezpečnú misiu s najvyššou prioritou. Londýn je v ohrození a je len na vás, či sa dočká zajtrajška. Podarí sa vám nájsť všetky štyry zariadenia a deaktivovať ich ešte pred polnocou? Osud Londýna je vo vašich rukách!

Únikovka je kartový variant populárnych únikových hier, v ktorých sa skupina ľudí (priateľov, kolegov) nechá zamknúť v jednej miestnosti plnej rébusov a hádaniek a snaží sa ich v časovom limite vyriešiť a spoločne uniknúť. 

Hráči spoločne prechádzajú balíčkom kariet. Postupne sa im odhaľujú nové pravidlá a rébusy. Na niektorých kartách sú hlavolamy, na niektorých nápovedy, alebo ďalšie predmety, ktoré vyhodnotíte neskôr. 

Buď uniknete z miestnosti všetci a vyhráte, alebo to nestihnete v časovom limite a prehráte.  

Obsah hry:

. 60 veľkých kariet

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
40 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje