Únikovka - Záhada Eldoráda (SK)
Po rokoch pátrania po mýtickom Eldoráde sa lietadlom vraciate domov na prázdno. Z ničoho nič prerazí trup lietadla obria krokodília hlava a vy sa zachránite jedine skokom z lietadla. Ste sami, unavení, hladní, stratení v pralese len s pár vecami, ktoré ste si narýchlo zobrali. Buď tu nájdete svoju smrť, alebo bájne Eldorádo. Únikovka je kartový variant populárnej únikovej hry, v ktorej sa nejaká skupinka ľudí (alebo len jeden človek) nechá zavrieť v miestnosti plnej hádaniek a snaží sa v určitom časovom limite uniknúť. Aj táto kartová hra je plná hádaniek a úloh, ktoré je nutné vyriešiť, ak chcete úspešne uniknúť. Únikovka je kooperatívna hra, v ktorej buď všetci vyhráte alebo prehráte. Hráči spoločne prechádzajú balíček kariet. Postupne sa im tak odhaľujú nové pravidlá a nové hádanky. Na niektorých kartách nájdete hlavolamy, na iných nápovedy alebo predmety, ktoré sa vám môžu zísť neskôr. Zvládnete vyriešiť všetky hádanky a uniknúť z miestnosti? 
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
11,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Po rokoch pátrania po mýtickom Eldoráde sa lietadlom vraciate domov na prázdno. Z ničoho nič prerazí trup lietadla obria krokodília hlava a vy sa zachránite jedine skokom z lietadla. Ste sami, unavení, hladní, stratení v pralese len s pár vecami, ktoré ste si narýchlo zobrali. Buď tu nájdete svoju smrť, alebo bájne Eldorádo.

Únikovka je kartový variant populárnej únikovej hry, v ktorej sa nejaká skupinka ľudí (alebo len jeden človek) nechá zavrieť v miestnosti plnej hádaniek a snaží sa v určitom časovom limite uniknúť.

Aj táto kartová hra je plná hádaniek a úloh, ktoré je nutné vyriešiť, ak chcete úspešne uniknúť. Únikovka je kooperatívna hra, v ktorej buď všetci vyhráte alebo prehráte. Hráči spoločne prechádzajú balíček kariet. Postupne sa im tak odhaľujú nové pravidlá a nové hádanky. Na niektorých kartách nájdete hlavolamy, na iných nápovedy alebo predmety, ktoré sa vám môžu zísť neskôr.

Zvládnete vyriešiť všetky hádanky a uniknúť z miestnosti? 

Obsah hry:

60 extra veľkých kariet
mapa

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje