Únikovka - Drákulův hrad
Únikovka - Drákulův hrad je ďalšia zo série únikových hier odohrávajúca sa v Transylvánii.  Únikovka je kartový variant populárnych únikových hier, v ktorých sa snažíte v časovom limite vyriešiť hádanky a rébusy. Hráči spoločne prechádzajú balíčkom kariet. Postupne sa im odhaľujú nové pravidlá a rébusy. Na niektorých kartách sú hlavolamy, na niektorých nápovedy, alebo ďalšie predmety, ktoré vyhodnotíte neskôr.  Drákulův hrad okrem upírskej tematiky ponúka taktiež malú knihu, ktorá sa Vám zíde v boji s upírmi a ďalšími príšerami. V tejto únikovke ste práve obdržali pozvánku od grófa Drákulu Vlada D., ktorý žiada, aby ste mu knihu doručili osobne do Transylvánie. Prijmete jeho pozvanie?  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
11,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Únikovka - Drákulův hrad je ďalšia zo série únikových hier odohrávajúca sa v Transylvánii. 

Únikovka je kartový variant populárnych únikových hier, v ktorých sa snažíte v časovom limite vyriešiť hádanky a rébusy. Hráči spoločne prechádzajú balíčkom kariet. Postupne sa im odhaľujú nové pravidlá a rébusy. Na niektorých kartách sú hlavolamy, na niektorých nápovedy, alebo ďalšie predmety, ktoré vyhodnotíte neskôr. 

Drákulův hrad okrem upírskej tematiky ponúka taktiež malú knihu, ktorá sa Vám zíde v boji s upírmi a ďalšími príšerami. V tejto únikovke ste práve obdržali pozvánku od grófa Drákulu Vlada D., ktorý žiada, aby ste mu knihu doručili osobne do Transylvánie. Prijmete jeho pozvanie?

 

Obsah hry:

64 extra veľkých kariet
1 znepokojivá kniha

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Martino Chiacchiera, Silvano Sorrentino
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje