MikroMakro: Město zločinu 3
Detektívi! Mestečko Veľké Zlosyny opäť potrebuje Vašu pomoc! Navštívte jeho čiernobiele ulice plné krádeží, vrážd a záhad v tomto už treťom samostatne hrateľnom pokračovaní hry MikroMakro: Město Zločinu. Ste dosť všímaví, pozorní, a dedukcia vám nerobí problém? Všetky tieto atribúty budete potrebovať, aby sa Vám podarilo vyriešiť 16 nových, čoraz komplexnejších a sofistikovanejších prípadov! Jednotlivé prípady sú v tomto vydaní označené symbolmi, aby sa rodičia detektívov mohli rozhodnúť, ktoré zadania nechať svoje deti vyšetrovať samé, s ktorými sa popasovať spoločne, prípadne ktoré nechať na neskoršie pátranie :).   
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
28,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Detektívi! Mestečko Veľké Zlosyny opäť potrebuje Vašu pomoc! Navštívte jeho čiernobiele ulice plné krádeží, vrážd a záhad v tomto už treťom samostatne hrateľnom pokračovaní hry MikroMakro: Město Zločinu.

Ste dosť všímaví, pozorní, a dedukcia vám nerobí problém? Všetky tieto atribúty budete potrebovať, aby sa Vám podarilo vyriešiť 16 nových, čoraz komplexnejších a sofistikovanejších prípadov!

Jednotlivé prípady sú v tomto vydaní označené symbolmi, aby sa rodičia detektívov mohli rozhodnúť, ktoré zadania nechať svoje deti vyšetrovať samé, s ktorými sa popasovať spoločne, prípadne ktoré nechať na neskoršie pátranie :). 

 

Obsah hry:

herný plán 75 x 110 cm
120 kariet s 16 napínavými prípadmi
1 lupa pre zvýraznenie detailov
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Johannes Sich
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje