Unlock! 5 Heroic Adventures
Radi by ste si opäť otestovali svoju logiku, kritické myslenie, šikovnosť a zažili dobrodružstvo? Vyskúšajte pokračovanie skvelej hry Unlock!.  Unlock! Heroic Adventures je, podobne ako Unlock!, kooperatívna kartová hra inšpirovaná práve únikovými miestnosťami s jednoduchým systémom, vďaka ktorému môžete prehľadávať scény, kombinovať predmety a riešiť hádanky. Pustite sa do úžasných dobrodružstiev z pohodlia domova, iba s použitím kariet a aplikácie, ktorá vám poskytne nápovedy, skontroluje kódy, sleduje čas, ktorý vám ešte zostáva a mnohé ďalšie. Čakajú na vás tri nové scenáre: Sherlock Holmes - pomôžte Sherlockovi vyriešiť bizarný prípad. Pursuit of the White Rabbit - objavte krajinu zázrakov a jej podivných obyvateľov a pomôžte Alici ujsť v čase. Insert Coin - prekonajte všetky úrovne virtuálneho dobrodružstva a vyhnite sa koncu hry, aby ste unikli.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
27,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Radi by ste si opäť otestovali svoju logiku, kritické myslenie, šikovnosť a zažili dobrodružstvo? Vyskúšajte pokračovanie skvelej hry Unlock!

Unlock! Heroic Adventures je, podobne ako Unlock!, kooperatívna kartová hra inšpirovaná práve únikovými miestnosťami s jednoduchým systémom, vďaka ktorému môžete prehľadávať scény, kombinovať predmety a riešiť hádanky. Pustite sa do úžasných dobrodružstiev z pohodlia domova, iba s použitím kariet a aplikácie, ktorá vám poskytne nápovedy, skontroluje kódy, sleduje čas, ktorý vám ešte zostáva a mnohé ďalšie.

Čakajú na vás tri nové scenáre:

Sherlock Holmes - pomôžte Sherlockovi vyriešiť bizarný prípad.

Pursuit of the White Rabbit - objavte krajinu zázrakov a jej podivných obyvateľov a pomôžte Alici ujsť v čase.

Insert Coin - prekonajte všetky úrovne virtuálneho dobrodružstva a vyhnite sa koncu hry, aby ste unikli.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Cyril Demaegd, Dave Neale
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje