Unlock! 9 Legendary Adventures
Radi by ste si opäť otestovali svoju logiku, kritické myslenie, šikovnosť a zažili neobyčajné dobrodružstvo? Vyskúšajte pokračovanie skvelej hry Unlock!.  Unlock! Legendary Adventures je, podobne ako predchádzajúce časti, kooperatívna kartová hra inšpirovaná práve únikovými miestnosťami s jednoduchým systémom, vďaka ktorému môžete prehľadávať scény, kombinovať predmety a riešiť hádanky. Pustite sa do úžasných dobrodružstiev z pohodlia domova, iba s použitím kariet a aplikácie, ktorá vám poskytne nápovedy, skontroluje kódy, sleduje čas, ktorý vám ešte zostáva a mnohé ďalšie. Unlock! Legendary Adventures obsahuje 3 nové scenáre únikových miestností. Hra je v angličine! Action Story - nepolapiteľná Stella ukradla najdrahší drahokam na svete! Zastavte ju pri napínavej a nebezpečnej naháňačke a vezmite jej vzácny úlovok! Robin Hood: Dead or Alive - Robin Hood, kráľ zbojníkov Sherwoodskeho lesa sa dostal do pazúrov šerifa z Nottinghamu. Zvolajte jeho spoločníkov a oslobodte ho z temného žalára! Sherlock Holmes: The Case of the Burnt Angels - Najznámejší detektív na svete potrebuje vašu pomoc pri rozlúsknutí prípadu prapodivnej vraždy!  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
30,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Radi by ste si opäť otestovali svoju logiku, kritické myslenie, šikovnosť a zažili neobyčajné dobrodružstvo? Vyskúšajte pokračovanie skvelej hry Unlock!. 

Unlock! Legendary Adventures je, podobne ako predchádzajúce časti, kooperatívna kartová hra inšpirovaná práve únikovými miestnosťami s jednoduchým systémom, vďaka ktorému môžete prehľadávať scény, kombinovať predmety a riešiť hádanky. Pustite sa do úžasných dobrodružstiev z pohodlia domova, iba s použitím kariet a aplikácie, ktorá vám poskytne nápovedy, skontroluje kódy, sleduje čas, ktorý vám ešte zostáva a mnohé ďalšie.

Unlock! Legendary Adventures obsahuje 3 nové scenáre únikových miestností.

Hra je v angličine!

Action Story - nepolapiteľná Stella ukradla najdrahší drahokam na svete! Zastavte ju pri napínavej a nebezpečnej naháňačke a vezmite jej vzácny úlovok!

Robin Hood: Dead or Alive - Robin Hood, kráľ zbojníkov Sherwoodskeho lesa sa dostal do pazúrov šerifa z Nottinghamu. Zvolajte jeho spoločníkov a oslobodte ho z temného žalára!

Sherlock Holmes: The Case of the Burnt Angels - Najznámejší detektív na svete potrebuje vašu pomoc pri rozlúsknutí prípadu prapodivnej vraždy!

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Mathieu Casnin, Cyril Demaegd, Dave Neale
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje