Sherlock Files: Vol II - Curious Capers
Sherlock Files: Vol II - Curious Capers obsahuje tri nové prípady. V prvom prípade budete vyšetrovať rodinu, priateľov a obchodných partnerov čerstvo zavraždeného rektora. V druhom prípade musíte vypátrať zlodejov šperkov, ktorí zmizli bez stopy aj s korisťou. A nakoniec vás čaká záhadný ničivý požiar v laboratóriu. Budete musieť rozlúsknuť stopy a zistiť, ktoré sú dôležité a ktoré nie. Po zdieľaní informácií sa dohodnite so svojimi spoluhráčmi, po ktorých stopách sa vydáte. Ako sa vám bude dariť v porovnaní s najlepším detektívom všetkých čias Sherlockom Holmesom?   
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
24,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Sherlock Files: Vol II - Curious Capers obsahuje tri nové prípady. V prvom prípade budete vyšetrovať rodinu, priateľov a obchodných partnerov čerstvo zavraždeného rektora. V druhom prípade musíte vypátrať zlodejov šperkov, ktorí zmizli bez stopy aj s korisťou. A nakoniec vás čaká záhadný ničivý požiar v laboratóriu.

Budete musieť rozlúsknuť stopy a zistiť, ktoré sú dôležité a ktoré nie. Po zdieľaní informácií sa dohodnite so svojimi spoluhráčmi, po ktorých stopách sa vydáte. Ako sa vám bude dariť v porovnaní s najlepším detektívom všetkých čias Sherlockom Holmesom? 

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Martí Lucas Feliu, Josep Izquierdo Sánchez
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje