Sherlock Holmes - Případ čtyř případů (Komiks, v němž jsi hrdinou)
Kniha Sherlock Holmes - Případ čtyř případů je z rady Komiks, v němž jsi hrdinou, v ktorej sa originálne spájajú dva obľúbené prvky: Komiks a gamebook, teda knihu, v ktorej vaše rozhodnutia určujú ďalšie pokračovanie deja. Nečíta sa postupne, ako obyčajná kniha. Vy rozhodujete, kam hrdina pôjde a čo urobí. Hrdinom ste tu vy. Na Holmesa a doktora Watsona čaká nie jeden, ale hneď štyri spletité prípady. Štyri smery pátrania. Majú niečo spoločné rozbitá vitrína v Britskom múzeu, stratený štvornohý miláčik pani domácej, ranený muž bez pamäti blúdiaci tmavým lesom a vražda známej veštkyne? Čo znamenajú tajomné iniciály J. M.? A chýbajúce klávesy písacieho stroja? Prípad čaká!
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
12,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Kniha Sherlock Holmes - Případ čtyř případů je z rady Komiks, v němž jsi hrdinou, v ktorej sa originálne spájajú dva obľúbené prvky: Komiks a gamebook, teda knihu, v ktorej vaše rozhodnutia určujú ďalšie pokračovanie deja. Nečíta sa postupne, ako obyčajná kniha. Vy rozhodujete, kam hrdina pôjde a čo urobí. Hrdinom ste tu vy.

Na Holmesa a doktora Watsona čaká nie jeden, ale hneď štyri spletité prípady. Štyri smery pátrania. Majú niečo spoločné rozbitá vitrína v Britskom múzeu, stratený štvornohý miláčik pani domácej, ranený muž bez pamäti blúdiaci tmavým lesom a vražda známej veštkyne? Čo znamenajú tajomné iniciály J. M.? A chýbajúce klávesy písacieho stroja? Prípad čaká!

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje