Mortum: Středověká detektivka
Mortum: Středověká detektivka je atmosférická hra na dedukciu a dobrodružstvo, ktorá sa odohráva v pochmúrnom svete vytvorenom podľa vzoru stredovekej Európy, v ktorej ožívajú legendy, povery a najhlbšie ľudské obavy. Vžite sa do úloh agentov tajnej organizácie a skúmajte záhadné a vzrušujúce udalosti. V priebehu troch prepojených scenárov budete riešiť záhady a stretávať sa s fascinujúcimi postavami, ktoré sú súčasťou jedného  rozvetveného príbehu. Každý prípad ponúka hutné množstvo obsahu, ktorého prelúskanie naskrz všetkými prípadmi môže priniesť vyše troch výživných hodín hrania. Svet hry Mortum môžete objavovať voľne a akýmkoľvek spôsobom, v závislosti od agentov, ktorých ste si vybrali. Dozerajte na podozrivé osoby, alebo vyšlite agentov, aby ich hľadali pod rúškom utajenia, či s nimi rôzne interagovali. Zhromažďujte informácie vypočúvaním podozrivých alebo nenápadným rozhovorom. Vyberte si svoj vlastný spôsob, ako napredovať hrou. Nebudete strácať čas, vyhrniete si rukávy a vykopnete zopár dverí, alebo sa budete spoliehať na nenápadnosť a diskrétnosť a budete umne poťahovať nitkami, aby ste sa vyhli nechcenej pozornosti? Počas každého kola si hráč vyberie jednu z dostupných kariet. Tieto karty môžu predstavovať stopu, miesto, výsluch svedkov atď. Pomocou kariet a špeciálnej akcie, ktoré dostali počas vyšetrovania, hráči zisťujú, čo sa vlastne stalo. Len vy a vaše rozhodnutia rozhodnú o tom, ako sa udalosti nakoniec vyvinú. Našľapujte opatrne. Vitajte v Mortum!
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
120-180 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
36,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Mortum: Středověká detektivka je atmosférická hra na dedukciu a dobrodružstvo, ktorá sa odohráva v pochmúrnom svete vytvorenom podľa vzoru stredovekej Európy, v ktorej ožívajú legendy, povery a najhlbšie ľudské obavy.

Vžite sa do úloh agentov tajnej organizácie a skúmajte záhadné a vzrušujúce udalosti. V priebehu troch prepojených scenárov budete riešiť záhady a stretávať sa s fascinujúcimi postavami, ktoré sú súčasťou jedného  rozvetveného príbehu. Každý prípad ponúka hutné množstvo obsahu, ktorého prelúskanie naskrz všetkými prípadmi môže priniesť vyše troch výživných hodín hrania.

Svet hry Mortum môžete objavovať voľne a akýmkoľvek spôsobom, v závislosti od agentov, ktorých ste si vybrali. Dozerajte na podozrivé osoby, alebo vyšlite agentov, aby ich hľadali pod rúškom utajenia, či s nimi rôzne interagovali. Zhromažďujte informácie vypočúvaním podozrivých alebo nenápadným rozhovorom. Vyberte si svoj vlastný spôsob, ako napredovať hrou. Nebudete strácať čas, vyhrniete si rukávy a vykopnete zopár dverí, alebo sa budete spoliehať na nenápadnosť a diskrétnosť a budete umne poťahovať nitkami, aby ste sa vyhli nechcenej pozornosti?

Počas každého kola si hráč vyberie jednu z dostupných kariet. Tieto karty môžu predstavovať stopu, miesto, výsluch svedkov atď. Pomocou kariet a špeciálnej akcie, ktoré dostali počas vyšetrovania, hráči zisťujú, čo sa vlastne stalo. Len vy a vaše rozhodnutia rozhodnú o tom, ako sa udalosti nakoniec vyvinú. Našľapujte opatrne. Vitajte v Mortum!

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
120-180 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Sergey Minevich
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje