Rytíři: Ztracené město (Komiks, v němž jsi hrdinou)
Rytíři: Ztracené město je tretie pokračovanie obľúbenej série príbehových knižiek o hrdinských rytieroch. Opäť sa dostávate do známeho sveta a môžete sa tešiť na pokračovanie príbehu, ktorý poznáte z predchádzajúcich knižiek Rytíři z edície Komiks, v němž jsi hrdinou, teda: První dobrodružství a Osudová zpráva. Táto kniha je umnou kombináciou komiksu a gamebooku (knihy, kde si hráč/čitateľ vytvára svoj príbeh, ktorý má mnoho rôznych koncov). V tomto diely sa snažíte dostať do bájneho Strateného mesta a objaviť jeho ešte bájnejšie poklady. Ako zvyčajne, aj tu je celý príbeh popretkávaný rôznymi hádankami, úlohami a bojom. Táto kniha je vhodná aj pre mladších hráčov od 10 rokov.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
12,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Rytíři: Ztracené město je tretie pokračovanie obľúbenej série príbehových knižiek o hrdinských rytieroch. Opäť sa dostávate do známeho sveta a môžete sa tešiť na pokračovanie príbehu, ktorý poznáte z predchádzajúcich knižiek Rytíři z edície Komiks, v němž jsi hrdinou, teda: První dobrodružství a Osudová zpráva. Táto kniha je umnou kombináciou komiksu a gamebooku (knihy, kde si hráč/čitateľ vytvára svoj príbeh, ktorý má mnoho rôznych koncov).

V tomto diely sa snažíte dostať do bájneho Strateného mesta a objaviť jeho ešte bájnejšie poklady. Ako zvyčajne, aj tu je celý príbeh popretkávaný rôznymi hádankami, úlohami a bojom.

Táto kniha je vhodná aj pre mladších hráčov od 10 rokov.

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje