Koťata a draci - Pčíkra (Komiks, v němž jsi hrdinou)
Zažite so svojimi deťmi komiksové dobrodružstvo, kde je čitateľ hlavným hrdinom! Koťata a draci rozprávajú o mačacom princi Mourkovi a strašlivom drakovi sužujúcom kráľovstvo. Mourek sa vydáva na odvážnu výpravu, aby sa postavil príšere a dokázal, že na dobrodružstvo nie je až tak mladý. Dobrodružný komiks Koťata a draci spojuje výpravný komiks s hrou. Po vzore populárnych „gamebookov“ sa čitateľ rozhoduje, ktorou cestou sa v príbehu vyberie, rieši rozličné hádanky, hrá hry a zbiera predmety, ktoré mu v jeho snažení pomôžu. Prežite so svojimi deťmi dobrodružstvo, v ktorom sa budú môcť rozhodovať sami, a kde vy budete iba ich sprievodcom. Vďaka rozvetvenému príbehu a rôznym cestám ku jeho dokončeniu, môžete komiks prejsť mnohokrát a zakaždým objaviť niečo nové! Pokiaľ vás príbeh Koťata a draci zaujal, pozrite sa aj na ďalšie komiksy z rovnakej série: Káťa a Poděs - Velký útěk rozpráva o princezne vo veži, ktorá nehodlá len tak čakať na záchranu, zatiaľ čo Pan Klapík - Listonoš dobrodruh vás zavedie na poštové dobrodružstvo pri doručovaní dôležitých zásielok. Ak hľadáte niečo pre trochu väčších hrdinov, skúste gamebookový komiks Rytíři: První dobrodružství.
Odporúčaný vek:
3 roky
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
14,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Zažite so svojimi deťmi komiksové dobrodružstvo, kde je čitateľ hlavným hrdinom! Koťata a draci rozprávajú o mačacom princi Mourkovi a strašlivom drakovi sužujúcom kráľovstvo. Mourek sa vydáva na odvážnu výpravu, aby sa postavil príšere a dokázal, že na dobrodružstvo nie je až tak mladý.

Dobrodružný komiks Koťata a draci spojuje výpravný komiks s hrou. Po vzore populárnych „gamebookov“ sa čitateľ rozhoduje, ktorou cestou sa v príbehu vyberie, rieši rozličné hádanky, hrá hry a zbiera predmety, ktoré mu v jeho snažení pomôžu.

Prežite so svojimi deťmi dobrodružstvo, v ktorom sa budú môcť rozhodovať sami, a kde vy budete iba ich sprievodcom. Vďaka rozvetvenému príbehu a rôznym cestám ku jeho dokončeniu, môžete komiks prejsť mnohokrát a zakaždým objaviť niečo nové!

Pokiaľ vás príbeh Koťata a draci zaujal, pozrite sa aj na ďalšie komiksy z rovnakej série: Káťa a Poděs - Velký útěk rozpráva o princezne vo veži, ktorá nehodlá len tak čakať na záchranu, zatiaľ čo Pan Klapík - Listonoš dobrodruh vás zavedie na poštové dobrodružstvo pri doručovaní dôležitých zásielok.

Ak hľadáte niečo pre trochu väčších hrdinov, skúste gamebookový komiks Rytíři: První dobrodružství.

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
3+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje