Čarokniha
Čarokniha je vizuálne krásna kooperatívna príbehová hra. Zažite nevídané dobrodružstvá a odhaľte rôzne línie rozvetveného príbehu, v ktorom môže každé vaše rozhodnutie zvrátiť osud čarovnej Onirie! Vypočujte volanie Onirie a pomôžte jej!Staré legendy hovoria o bájnej Onirii, mierumilovnej krajine dračích zázrakov. Mohla to byť pravda… kedysi. Teraz sa však prebudila nebezpečná sila, osud ríše visí na vlásku a krehký svet potrebuje vašu pomoc. Vstúpte do tohto dávno zabudnutého sveta cez jediný portál, ktorý bol kedy vytvorený: ČAROKNIHU! Herný plán je tvorený nádhernou rozkladacou knihou plnou 3D prvkov a neustále sa mení. V hre zažijete šesť kapitol, v ktorých sa daný príbeh postupne rozvíja. Všetky texty hry možno nájsť na príbehových kartách. Táto príjemná rodinná hra ponúka aj funkčný sólo mód.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
69,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Čarokniha je vizuálne krásna kooperatívna príbehová hra. Zažite nevídané dobrodružstvá a odhaľte rôzne línie rozvetveného príbehu, v ktorom môže každé vaše rozhodnutie zvrátiť osud čarovnej Onirie!

Vypočujte volanie Onirie a pomôžte jej!
Staré legendy hovoria o bájnej Onirii, mierumilovnej krajine dračích zázrakov. Mohla to byť pravda… kedysi. Teraz sa však prebudila nebezpečná sila, osud ríše visí na vlásku a krehký svet potrebuje vašu pomoc. Vstúpte do tohto dávno zabudnutého sveta cez jediný portál, ktorý bol kedy vytvorený: ČAROKNIHU!

Herný plán je tvorený nádhernou rozkladacou knihou plnou 3D prvkov a neustále sa mení. V hre zažijete šesť kapitol, v ktorých sa daný príbeh postupne rozvíja. Všetky texty hry možno nájsť na príbehových kartách. Táto príjemná rodinná hra ponúka aj funkčný sólo mód.

Obsah hry:

1 3D kniha skladačiek, 4 figúrky hrdinov, 8 figúrok besov, 248 kariet (6 balíčkov kapitol), 6 kariet besov, 16 kariet útržkov, 5 kociek, 17 magických iskier, 40 žetónov sŕdc, 10 žetónov osudu, 8 žetónov omráčení, 1 žetón temné aury, 4 prstence na podstavce, 1 záhadná obálka, pravidlá hry

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Martino Chiacchiera, Michele Piccolini
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje