Dice upon a Time
Dice Upon a Time je príjemná rodinná adventúra, ktorá vás zavedie do rozprávkového sveta bratov Grimmovcov! Budete hrať za najobľúbenejšie postavy známych príbehov, ako je Červená čiapočka, Snehulienka, Kocúr v čižmách, Šípková Ruženka a Muzikanti z Brém, pričom budete plniť rôzne úlohy a získavať za ne body dobrodružstva. V priebehu hry stretnete starých priateľov na známych miestach, využijete magické predmety a svoju stratégiu prispôsobíte útržkom príbehu, ako aj jedinečným schopnostiach hlavných postáv. Inovatívny mechanizmus pohybu hry je založený na sade špeciálnych kociek. Kocky kladiete na hraciu plochu takticky, často na seba, aby ste predbehli svojich protivníkov alebo im dokonca zablokovali cestu. Po celú dobu sa snažíte využiť výhody, ktoré ponúkajú rôzne špeciálne dieliky. Pravidlá sú dostatočne jednoduché aj pre mladšie deti, hra má však zároveň dostatočnú hĺbku a kombinovateľnosť, takže si ju s radosťou zahrajú aj skúsenejší hráči!
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
49,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Dice Upon a Time je príjemná rodinná adventúra, ktorá vás zavedie do rozprávkového sveta bratov Grimmovcov!

Budete hrať za najobľúbenejšie postavy známych príbehov, ako je Červená čiapočka, Snehulienka, Kocúr v čižmách, Šípková Ruženka a Muzikanti z Brém, pričom budete plniť rôzne úlohy a získavať za ne body dobrodružstva. V priebehu hry stretnete starých priateľov na známych miestach, využijete magické predmety a svoju stratégiu prispôsobíte útržkom príbehu, ako aj jedinečným schopnostiach hlavných postáv.

Inovatívny mechanizmus pohybu hry je založený na sade špeciálnych kociek. Kocky kladiete na hraciu plochu takticky, často na seba, aby ste predbehli svojich protivníkov alebo im dokonca zablokovali cestu. Po celú dobu sa snažíte využiť výhody, ktoré ponúkajú rôzne špeciálne dieliky.

Pravidlá sú dostatočne jednoduché aj pre mladšie deti, hra má však zároveň dostatočnú hĺbku a kombinovateľnosť, takže si ju s radosťou zahrajú aj skúsenejší hráči!

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Istvan Szauer
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje