Stezky slávy
V hre Stezky Slávy si v koži mladých neznámych hrdinov budujete meno a hľadáte cestu ku sláve. Každé kolo reprezentuje rok vášho života a výberom z dostupných úloh a udalostí určujete čomu sa vaši hrdinovia venovali. Či už lovili nebezpečné monštrá, hľadali poklady, alebo obohacovali svoje sociálne kruhy - všetko svojim spôsobom prináša slávu. Ten z vás, kto jej má po desiatich kolách najviac vyhráva.  Každé kolo si hráči vyberajú dieliky udalostí zo spoločnej ponuky, z ktorých každý niečo stojí. Následne si ich pripájajú ku svojej ceste za slávou. Niektoré udalosti, ako napríklad lov monštier, prinášajú okamžitú slávu, avšak iné závisia na tom, čo už daný hrdina zažil alebo aké hrdinské činy podstúpi ďalej.   
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
31,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Stezky Slávy si v koži mladých neznámych hrdinov budujete meno a hľadáte cestu ku sláve. Každé kolo reprezentuje rok vášho života a výberom z dostupných úloh a udalostí určujete čomu sa vaši hrdinovia venovali. Či už lovili nebezpečné monštrá, hľadali poklady, alebo obohacovali svoje sociálne kruhy - všetko svojim spôsobom prináša slávu. Ten z vás, kto jej má po desiatich kolách najviac vyhráva. 

Každé kolo si hráči vyberajú dieliky udalostí zo spoločnej ponuky, z ktorých každý niečo stojí. Následne si ich pripájajú ku svojej ceste za slávou. Niektoré udalosti, ako napríklad lov monštier, prinášajú okamžitú slávu, avšak iné závisia na tom, čo už daný hrdina zažil alebo aké hrdinské činy podstúpi ďalej. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Romain Chastan
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje