Nidavellir CZ
Na Nidavellir, ríšu trpaslíkov sa zanedlho znesie hnev draka Fafnira. Hráči v úlohe veľavážených členov trpasličej rady Elvalandy sú poverení poslaním od kráľa. Budete musieť prejsť každú krčmu v zemi, najať najzručnejších trpaslíkov, povolať najslávnejších hrdinov a zostaviť najstatočnejšie vojsko, s ktorým raz a navždy skoncujete s dávnym nepriateľom trpaslíkov. V každom kole hry Nidavellir ponúkajú hráči svoje mince v krčmách. V poradí od najvyššej ponuky po najnižšiu si potom hráči najmú v každej krčme trpaslíkov a pridajú si ich do svojich armád.Trpaslíci majú rôzne povolania, sú medzi nimi kováči, bojovníci, prieskumníci, alebo aj baníci. Každé povolanie sa boduje iným spôsobom. Ak sa vám podarí najať tých správnych trpaslíkov, pridá sa k vám aj niektorý z mocných hrdinov. Hra obsahuje jedinečný systém zlepšovania mincí, čím získate hodnotnejšie mince, vďaka ktorým môžete preplatiť svojich súperov.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
35,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Na Nidavellir, ríšu trpaslíkov sa zanedlho znesie hnev draka Fafnira. Hráči v úlohe veľavážených členov trpasličej rady Elvalandy sú poverení poslaním od kráľa. Budete musieť prejsť každú krčmu v zemi, najať najzručnejších trpaslíkov, povolať najslávnejších hrdinov a zostaviť najstatočnejšie vojsko, s ktorým raz a navždy skoncujete s dávnym nepriateľom trpaslíkov.

V každom kole hry Nidavellir ponúkajú hráči svoje mince v krčmách. V poradí od najvyššej ponuky po najnižšiu si potom hráči najmú v každej krčme trpaslíkov a pridajú si ich do svojich armád.Trpaslíci majú rôzne povolania, sú medzi nimi kováči, bojovníci, prieskumníci, alebo aj baníci. Každé povolanie sa boduje iným spôsobom. Ak sa vám podarí najať tých správnych trpaslíkov, pridá sa k vám aj niektorý z mocných hrdinov. Hra obsahuje jedinečný systém zlepšovania mincí, čím získate hodnotnejšie mince, vďaka ktorým môžete preplatiť svojich súperov.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Serge Laget
Rok vydania:
2020
Herné rozšírenia
Nidavellir: Thingvellir
Skladom, odosielame ihneď
14,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje