Jumanji
Ak sa nebojíte, zažijete rovnaké dobrodružstvo, ako zažíva rodina v rovnomennom filme. Hra začína hodom osemhrannej kocky a vy sa môžete vydať do nebezpečnej džungle na preteky s časom. Budú vás prenasledovať levy, zažijete stret s nosorožcom a útočiacimi krokodílmi a to je iba začiatok. A nezabudnite! Nezačínajte hru, pokiaľ nemáte v úmysle ju aj dokončiť. Zažite dobrodružstvoHneď, ako hodíte kocku, môžete nahliadnuť do iného sveta plného zábavy a napätia. Keď ste rýchli, prežijete. Džungľa plná nástrahÁno, džungľa je naozaj nebezpečná a je nutné dostať sa z nej rýchlo preč. Pomocou dekodéru rozlúštite tajnú správu a zachráňte sa pred koncom sveta. Cieľ hryCieľom hry je dostať sa do stredu hracej dosky skôr, ako sa Oblasť skazy zaplní a zakričať Jumanji. Pokiaľ sa naplní nebezpečná Oblasť skazy, džungľa vás všetkých porazí.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
21,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Ak sa nebojíte, zažijete rovnaké dobrodružstvo, ako zažíva rodina v rovnomennom filme. Hra začína hodom osemhrannej kocky a vy sa môžete vydať do nebezpečnej džungle na preteky s časom. Budú vás prenasledovať levy, zažijete stret s nosorožcom a útočiacimi krokodílmi a to je iba začiatok. A nezabudnite! Nezačínajte hru, pokiaľ nemáte v úmysle ju aj dokončiť.

Zažite dobrodružstvo
Hneď, ako hodíte kocku, môžete nahliadnuť do iného sveta plného zábavy a napätia. Keď ste rýchli, prežijete.

Džungľa plná nástrah
Áno, džungľa je naozaj nebezpečná a je nutné dostať sa z nej rýchlo preč. Pomocou dekodéru rozlúštite tajnú správu a zachráňte sa pred koncom sveta.

Cieľ hry
Cieľom hry je dostať sa do stredu hracej dosky skôr, ako sa Oblasť skazy zaplní a zakričať Jumanji. Pokiaľ sa naplní nebezpečná Oblasť skazy, džungľa vás všetkých porazí.

Obsah hry:

1 hracia doska, 4 farebné figúrky, 1 figúrka nosorožca,  1 presýpacie hodiny, 1 číselná hracia kocka, 4 kocky záchrany, 30 kariet nebezpečí, 1 dekodér, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje